Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Meble ze skrzynek po owocach

meble ze skrzynek

Kasia Bialasiewicz/bigstockphoto.com

Wynajmowanie mieszkania wcale nie musi oznaczać nudy i monotonii w wystroju jego wnętrza. Wiadomo, że lokatorzy prędzej, czy później zaczną wprowadzać swoje „dodatki”, lecz pierwsze wrażenie zrobione oryginalną aranżacją z pewnością pozwoli szybciej podjąć im decyzję odnośnie wynajęcia właśnie tego lokalu.

Oryginalnym pomysłem w mieszkaniu przeznaczonym na wynajem (i nie tylko) jest korzystanie ze skrzynek po owocach. Można je skręcić i zestawić w dowolnej konfiguracji tworząc nie tylko praktyczne rozwiązania, lecz również ciekawe i estetyczne meble.

Skrzynki po owocach można wykorzystać do zrobienia stolika kawowego, regałów na książki, półki pod telewizor, czy komody na rozmaite bibeloty, lub nawet barku. Możliwości jest wiele, a wszystko opiera się na oryginalnym pomyśle. Meble wykonane ze skrzynek po owocach doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu vintage, ale również dobrze komponują się z nowoczesnymi, minimalistycznymi przestrzeniami.

Meble można wykonać ze starych skrzynek po owocach. W takim wypadku dużo pracy będzie wymagało wyczyszczenie skrzynek, ewentualna wymiana uszkodzonych desek, a także szlifowanie i malowanie całych skrzynek. Można również skorzystać z kupna nowych skrzynek o dowolnym wymiarze i kolorze. Takie rozwiązanie pozwoli od razu na skręcanie skrzynek w pożądane meble. Warto pamiętać o bezpieczeństwie użytkowania mebli wykonanych ze skrzynek po owocach. Wszystkie skrzynki powinny być ze sobą solidnie skręcone, a wyższe regały składające się z kilku skrzynek ustawionych pionowo, przymocowane do ściany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.