Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Łydynia Park (Ciechanów)

Łydynia Park to nowo powstałe osiedle w Ciechanowie. Znajduje się u zbiegu ulic Wyrzykowskiego i 17 Stycznia w centrum Ciechanowa. Deweloperem projektu jest spółka Przemysłówka Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding z Olsztyna. W bezpośrednim pobliżu znajduje się kompleks Dekada Ciechanów, budynek Witosa Apartments, a około dwa kilometry dalej powstaje Osiedle Premium. Realizacja inwestycji w ścisłym centrum to idealne miejsce do zamieszkania.

Jest to najlepiej skomunikowana część miasta. W pobliżu inwestycji znajduje się urocza rzeka Łydynia. Mieszkania położone są w sąsiedztwie Zespołu przyrodniczo-krajobrazowego ”Dolina Rzeki Łydyni”. Pobliski park znajduje się tuż po drugiej stronie ulicy. To idealna propozycja na rodzinne spacery i piękne miejsce gdzie można się zrelaksować. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się zielenią i możliwością aktywnego spędzania czasu na łonie natury.

W okolicy znajdują się zabudowania śródmiejskiej architektury oraz Starostwo Powiatowe. Na mieszkańców osiedla czekają także blisko położone punkty handlowe i usługowe. Miasto posiada rozbudowaną komunikację, dzięki czemu z osiedla jest łatwy dostęp do niezbędnych placówek czy urzędów, a w bezpośrednim pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki, co gwarantuje oszczędność czasu. Wszystkie te zalety sprawiają, że trudno jest znaleźć inne tak atrakcyjne miejsce do zamieszkania w tym mieście.

Łydynia Park to siedmiokondygnacyjny budynek. Nowoczesny, funkcjonalny i bezpieczny. Znajdą się w nim trzy cichobieżne windy oraz podziemny parking na 100 samochodów. Na parterze znajdują się cztery lokale usługowe z metrażem od 102 do 228 m kw. Na najwyższym piętrze znajdują się nowoczesne apartamenty z tarasami. Niektóre z nich są bardzo kameralne. Do wyboru jest nawet opcja lokalu, który znajduje się, jako jedyny na piętrze w klatce. Wszystkie mieszkania posiadają komórki lokatorskie. Lokale spełniają kryteria i są dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych.

W budynku zaplanowano 102 mieszkania o powierzchni od 30 do 129 m kw. Zaprojektowano je tak, aby były ustawne i jasne. Układ pomieszczeń został dokładnie zaplanowany, aby mieszkańcom mieszkało się komfortowo i wygodnie.

Mieszkania objęte są pięcioletnią gwarancją, a firma budująca posiada ogromne doświadczenie wykonawcze i gwarantuje doskonały efekt końcowy na najwyższym poziomie jakościowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.