Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Jaśminowe Wzgórze (Szczecin)

W Szczecinie zostanie wybudowane nietuzinkowe osiedle mieszkalne z unikatowym widokiem na rozlewiska Odry. Otoczenie zieleni i bliskość ważnych trasach komunikacyjnych to duże atuty nowej inwestycji, której budowa już się rozpoczęła. Osiedla Jaśminowe Wzgórza powstanie przy ul. Sobola, czyli w północnej części Szczecina. Deweloper zapowiada też bardzo atrakcyjną stawkę za metr kwartowy mieszkania na poziomie 6 tys. złotych. Pierwsze lokale mieszkalne mają być oddane do użytku w marcu 2023 roku. Za realizację inwestycji odpowiada przedsiębiorstwo Tomaszewicz Development.

Osiedle Jaśminowe Wzgórza budowane jest na szczycie nadodrzańskich wzgórz, co pozowali stworzyć niezwykły kompleks z imponującymi widokami. W pierwszym etapie ma powstać 168 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, które będzie można wykorzystać na restauracje lub sklep osiedlowy. Bardzo zróżnicowany metraż od 35 do aż 138 mkw sprawdzi się zarówno dla studentów, jak i dużych rodzin. Co ważne, wszystkie mieszkania posiadać będą przestronny tarasy na dachu, balkony lub przydomowe ogródki.

Wykonywa zamierza również stworzyć atrakcyjną przestrzeń wspólną. Na patio dostępny będzie kolorowy plac zabaw dla dzieci, fontanna oraz ławeczki do relaksu. Podziemna hala garażowe oraz parkingi zewnętrzne zagwarantują wystarczająco dużo miejsca do pozostawienia samochodu. Osiedle Jaśminowe Wzgórza będzie osiedlem zamkniętym z systemem kontroli dostępu, by było w pełni bezpiecznie. Niemniej okolica jest bardzo spokojna. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, takie jakie Puszcza Wkrzańska praz Wzgórza Zielone z Wieżą Bismarcka. To zdecydowanie najczystsze miejsce w całym Szczecinie z pozbawionym smogu powietrzem.

Nowy kompleks mieszkaniowy oferować będzie jednocześnie ciszę i spokój oraz wygodne połączenie z centrum miasta. Za sprawą licznych linii komunikacji miejskiej oraz głównych arterii można swobodnie dojechać do dowolnego miejsca w Szczecinie. Ponadto w planach magistratu jest budowa nowego odcinka Trasy Północnej, co znacząco skróci czas podróży. W ciągu najbliższych lat ma powstać także dodatkowa droga nad morze. Wszystko to podniesie komfort mieszkania na Osiedlu Jaśminowe Wzgórza. Wykonawca już teraz zapowiada rozbudowę kompleksu w kolejnych latach. Docelowo ma być tu dostępnych aż 330 mieszkań, zarówno jednopokojowych, jak i przestronnych pięciopokojowych apartamentów. Aranżacja ma być utrzymana w aktualnych trendach, czyli jasnej elewacji z grafitowymi dodatkami i spadzistym dachem oraz trasami na ostatnich piętrach budynków.

INFORMACJE:

Nazwa: Jaśminowe Wzgórze

Miejscowość: Szczecin

Dzielnica / Ulica: ul. Sobola

Termin oddania: marzec 2023

Deweloper: Tomaszewicz Development

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.