Central Park Ursynów

Central Park Ursynów

Firma Marvipol Dewelopment realizuje inwestycję mieszkaniową usytuowaną na warszawskim Ursynowie, która obejmuje powierzchnię 10 hektarów. Osiedle Central Park dedykowane jest osobom, dla których ważny jest miejski styl życia.

Cała przestrzeń inwestycji została zaprojektowana w taki sposób, aby pobudzać mieszkańców do aktywności. Na terenie osiedla znajdują się jezioro, ścieżki do joggingu, a także strefy zieleni i dziedzińce, które zachęcają mieszkańców do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Central Park na Ursynowie odzwierciedla miejski komfort życia. To doskonałe miejsce dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi, a także osób, które są aktywne zawodowo. Osiedle usytuowane jest pośród przedszkoli, szkół, centrów biznesowych i handlowych. Jego lokalizacja umożliwia swobodny dojazd do najważniejszych miejsc w stolicy takich jak biznesowa dzielnica Mokotowa, a także Centrum Warszawy.

Inwestycja obejmuje 5 budynków, w których znajduje się łącznie 310 mieszkań. Lokale są dostępne w wersji jedno, dwu, trzy bądź czteropokojowej.

Wysokość mieszkań do 3 metrów, pozwala na swobodną aranżację przestrzeni adekwatnie do potrzeb mieszkańców. Kawalerki, o rozkładzie typu studio, mają możliwość postawienia ścianki działowej, co pozwoli na uzyskanie dodatkowego pomieszczenia. Wszystkie lokale wyposażone są w balkony i tarasy, zaś lokale na parterze dodatkowo w zielone ogrody.

Osiedle Central Park Ursynów znajduje się 4 kilometry od metra, 500 metrów od tramwaju i 200 metrów od autobusu.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać