Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Apartamentowiec Lirowa (Warszawa)

Apartamentowiec Lirowa

Deweloper – firma SGI – zajmuje się realizacją inwestycji przy ulicy Lirowej w Warszawie. W budynku zaprojektowano 70 lokali mieszkalnych (apartamentów) o wysokim standardzie. Apartamentowiec składa się z sześciu pięter. Został zbudowany na planie litery „C”. Wśród jego elementów wykończenia zastosowano drewniane okładziny, klinkier, lustra, a także jasną, stonowaną kolorystkę ścian. Apartamenty przy ulicy Lirowej w Warszawie stanowią symbol kameralnej elegancji. Rozkład apartamentów został tak przemyślany na etapie projektowania, aby stworzyć potencjalnym mieszkańcom jak najwięcej możliwości dowolnych aranżacji wnętrza.

W ofercie dostępne są apartamenty o powierzchni od 41,24 do 121,03 metra kwadratowego, składające się z 2, 3 lub 4 pokoi oraz loggii. W skład nieruchomość o powierzchni użytkowej np. 70,7 metra kwadratowego zaplanowano: pokój dzienny z aneksem kuchennym (o powierzchni niespełna 30 m2), hol (10,71 m2), łazienkę (5,07 m2) i WC (2,15 m2), a także dwie sypialnie o powierzchni: 11,2 i 12,28 m2. Cena powyższej nieruchomości, usytuowanej na pierwszym piętrze apartamentowca wynosi ok. 565 600 tys. zł.

Apartamentowiec położony jest w dzielnicy Ochota niedaleko ulicy Włodarzewskiej i Parku Szczęśliwickiego, który stanowi doskonałe miejsce do obcowania z naturą i uprawiania sportów. Dodatkowo nieruchomość mieści się w niedalekiej odległości od Och-Teatru, co z pewnością ucieszy miłośników kultury i obcowania ze sztuką. Ponadto blisko osiedla znajdują się kluby sportowe i ścieżki rowerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.