Nowe inwestycje mieszkaniowe

Stawiguda Centrum (Stawiguda, k. Olsztyna)

Budynek Stawiguda Centrum to nowa inwestycja firmy MAS-BUD z Olsztyna. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Stawiguda tuż obok Olsztyna. Zaletą tej lokalizacji jest bliskość miasta oraz dobry dojazd. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością natury i spokojem, a jednocześnie bliskość miasta zapewni im możliwość korzystania z jego walorów. Teren zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły podstawowej w Stawigudzie, sklepów w pobliżu apteka, przychodnia lekarska oraz boisko i plac zabaw dla dzieci.

Na wskazanym terenie ma zostać wybudowany budynek mieszkalny wielorodzinny. Zaplanowano w nim 36 lokali mieszkalnych oraz jeden usługowy, mieszczące się na trzech kondygnacjach. Lokale będą miały powierzchnię od 25 do 56 mkw. Do wyboru pozostają mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe. Niektóre z jednopokojowych to salon z aneksem kuchennym, ale są i takie, które mają oddzielną kuchnię.

Ceny mieszkań są bardzo konkurencyjne w stosunku do cen w mieście. Za najmniejszy lokal deweloper ustalił ceną ok. 106 tysięcy złotych, zaś za największy mieszkańcy będą musieli zapłacić około 202 tysięcy złotych.

Deweloper wybuduje dla mieszkańców miejsca parkingowe oraz zapewni zagospodarowanie terenów zielonych w obrębie inwestycji.

Firma “MAS-BUD” działa na rynku już ponad 25 lat. Wybudowała liczne lokale mieszkalne, użytkowe oraz domy jednorodzinne wolnostojące i w zabudowie szeregowej, które w Olsztynie i okolicach tworzą całe osiedla mieszkaniowe.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać