Nowe inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Kopernika 34A (Ostrowiec Świętokrzyski)

W wielu miastach Polskich przybywa nowych osiedli mieszkalnych, gdyż branża nieruchomości mocna się rozwija. Nowych lokali mieszkalnych szukają zarówno rodziny dziećmi, osoby samotne, jak i inwestorzy, którzy w tym sektorze widzą dobre miejsce na lokowanie środków finansowych. W związku z tym deweloperzy poszukują atrakcyjnych lokalizacji pod budowę nowych osiedli z komfortowymi mieszkaniami. Tak jest w przypadku najnowszej inwestycji w Ostrowcu Świętokrzyskim, które wkrótce wzbogaci się o kilkadziesiąt nowych i bardzo wygodnych mieszkań.

Rozpoczęła się bowiem budowa Osiedla Kopernika 34 A, które powstaje na terenie byłych Zakładów Odzieżowych Gambo. Projekt przewiduje wybudowanie dwóch budynków wielorodzinnych na działce o powierzchni ponad 6,5 tys. metrów kwadratowych. Deweloper zapowiedział przygotowanie nieruchomości o wyższym standardzie, a mieszkańcy będą też mieli dostęp do podziemnej hali garażowej oraz komórek lokatorskich. Co ważne, dostępny będzie również parking dla gości lokatorów, którzy bardzo często mają problem z pozostawieniem auta w bezpiecznym i przepisowym miejscu podczas wizyty.

Inwestycja Kopernika 34 A realizowane jest przez firmę OTBS Ostrowiec. Wśród atutów nowego osiedla wymienia się wysoką jakość, dbałość o najmniejsze detale oraz elegancki design. Mieszkańcy będą mogli poruszać się przestronnymi klatkami schodowymi oraz cichymi windami. W ofercie znajdują się mieszkania o różnej wielkości oraz układzie, co pozwoli dopasować lokale do potrzeb wszystkich grup klientów. Wszystkie mieszkania dostępne będę w stanie deweloperskim do własnej aranżacji, w cenie około 3,6 tys. za metr kwartowy. Natomiast miejsce parkingowe będzie kosztować 15 tys. zł.

Jasna elewacja w połączeniu z nowoczesnymi dodatki zapewni ciekawą aranżację całego osiedla. Wszystkie mieszkania posiadać będą przestronne balkony, loggie i tarasy, co jest obecnie bardzo istotne dla potencjalnych nabywców. Szczególną uwagę deweloper kładzie też na oświetlenie, które ma być funkcjonalne i energooszczędne. Całe osiedle będzie ogrodzone i bezpieczne, a dzięki przyjemnemu otoczeniu terenów zielonych miło będzie można spędzać czas na świeżym powietrzu oraz na specjalnie przygotowanym placu zabaw.

Osiedle Kopernika 34 A budowane jest w atrakcyjnej części Ostrowca Świętokrzyskiego, nieopodal ulicy Kopernika, stąd nazwa nowej inwestycji. Doskonała lokalizacja to ogromna zaleta, dlatego zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest bardzo duże. Dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz bliskość parku i szkół pozwoli na komfortowe mieszkania właśnie w tym miejscu. W bliskiej odległości mieszczą się także sklepy i ośrodki medyczne, co jest bardzo istotne dla wszystkich grup docelowych. Budowa osiedle Kopernika 34 A potrwa kilkanaście miesięcy. Jednakże sprzedaż mieszkań najprawdopodobniej rozpocznie się już w pierwszym kwartale 2018 roku.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać