Nowe inwestycje mieszkaniowe

Apartamenty Bauking (Jarocin)

Wizualizacja osiedla niskich budynków wielorodzinnych

Nowoczesne osiedla budowane są w całej Polsce, by zapewnić potrzeby mieszkaniowe Polaków. Jedno z ciekawszych kompleksów powstanie w Jarocinie przy ul. Warcianej. Kompleks o nazwie Apartamenty Bauking zostanie wybudowane przez firmę Bauking, która na lokalnym rynku działa od 2017 roku. Deweloper na swoim koncie ma już kilka zrealizowanych inwestycji. Budowa w Jarocinie jest jedną z większych. Pierwsze mieszkania wchodzące w skład kompleksu Apartamenty Bauking mają być gotowe w czerwcu 2024 roku.

Osiedle znajdować się w będzie w bardzo cichej części miasta, na Ługach, ale z łatwym dojazdem do centrum. W pobliżu znajduje się też przystanek komunikacji miejskiej, więc każdy wygodnie dojdzie do wybrane miejsce. Ponadto nieopodal osiedla znajduje się zjazd na popularną trasę Jarocin – Leszno oraz na Obwodnicę Jarocina. Mieszkańcy Apartamentów Bauking będą mieć również dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli, restauracji oraz pięknego lasu, najlepszego na rodzinne spacery. Wszystko w odległości około kilometra. Wykonawca osiedla w projekcie uwzględnił też budowę kreatywnego placu zabaw dla dzieci. Co warto podkreślić, osiedle jest monitorowane, aby mieszkańcy mogli czuć się w pełni bezpiecznie.

W skład Apartamentów Bauking wejdzie pięć bardzo kameralnych budynków. Wszystkie będą liczyć tylko dwa piętra, a w każdym z nich powstanie 18 mieszkań o różnym metrażu – od 25 do nawet 66 metrów kwadratowych. Największe lokale powstaną na parterze, gdzie będzie ich tylko trzy. Każde mieszkanie posiadać będzie kuchnię, łazienkę, przedpokój oraz od jednego do trzech pokoi. Ponadto balkon lub przydomowy ogórek, aby cieszyć się widokiem na okoliczny las.

Nowoczesne aranżacja, która jednocześnie dobrze wpisuje się w okoliczną zabudowę oraz szereg udogodnień w lokalach mieszkalnych są niewątpliwie dużymi atutami. Jasna elewacja i drewniane wykończenie oraz energooszczędne oświetlenie i panoramiczne okna – wszystko zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie mieszkaniowym. Na terenie osiedle powstaną strefy parkingowe oraz stanowiska na rowery. A odpady będą składowane w estetycznych wiatach śmietnikowych.

Cena za metr kwadratowych nieruchomości oscyluje w granicach 5,7 tys. złotych, więc dwupokojowe mieszkanie kosztuje około 300 tysięcy zł. To dobra cena ze względu na standard osiedla i lokalizację w rozwojowej części miasta. Przedsprzedaż pierwszych nieruchomości już się rozpoczęła. Wykonawca szacuje, że budowa pierwszego etapu potrwa około dwóch lat, a pierwsi lokatorzy będą mogli się wprowadzić latem 2024 roku.

INFORMACJE:

Nazwa: Apartamenty Bauking

Miejscowość: Jarocin

Dzielnica / Ulica: Ługi / ul. Warciana

Termin oddania: lato 2024

Deweloper: Bauking

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać