Nowe inwestycje mieszkaniowe

Apartamenty Sławinkowskie (Lublin)

W Lublinie realizowana jest kolejna, bardzo ciekawa inwestycja mieszkaniowa, która ma zaspokoić potrzeby mieszkańców największego miasta na Lubelszczyźnie. Wysoki standard, dogodna lokalizacja i piękne otoczenia to cechy, jakie mają zapewnić nowemu osiedlu dużą popularność. Sprzedaż atrakcyjnych Apartamentów Sławinkowskich już się rozpoczęła. Za metr kwadratowy mieszkania należy zapłacić od 5 tys. zł w górę. Zgodnie z zapowiedziami wykonawcy inwestycji, mieszkania mają być gotowe już w połowie 2020 roku.

Za realizacje tego projektu odpowiada Grupa Domlublin.pl, która posiada już doświadczenie w branży mieszkaniowe. Nowe mieszkania powstaną przy ul. Sławinkowskiej, czyli w bliskiej odległości od centrum Lublina. Inwestor zapowiada, że pierwszy etap budowy zapewni 32 lokale mieszkalne o różnych metrażach. Wszystkie będą przygotowane do samodzielnej aranżacji. Każdy posiadać będzie balkon, a największe przestrony, blisko 65-metrowy taras z mnóstwem zieleni. Nowatorska architektura ma przyciągać uwagę i cieszyć oko przyszłego właściciela.

Wszystkie apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim, co oznacza podłączenie wszystkich instalacji: gazowej, grzewczej oraz wentylacyjne. Mieszkania będą wyposażone już w sieć telewizyjną, telefoniczną oraz światłowód do szerokopasmowego internetu. W łazience wykonana zostanie armatura oraz podłączone będą wszystkie urządzenia sanitarne. Ściany będą zgruntowane i pomalowane na biało, by każdy mógł dobrać kolory w domu do swoich upodobań. Ponadto w standardzie są szczelne okna trzyszybowe, drzwi wejściowe oraz parapety z aglomarmuru.

Co ważne, całe osiedle Apartamentów Sławinkowskich budowane jest z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Najlepsze materiały izolacyjne, okna trzyszybowe oraz wentylacja nawiewno-wywiewna mają zapewnić wysoki poziom odzyskiwania ciepła i jednocześnie niższe rachunki za ogrzewanie. Takie rozwiązania ma pozytywnie wpłynąć na wszystkie koszty utrzymania mieszkania i znacząco je obniżyć, przy jednoczesnym dbaniu o przyrodę. Zmotoryzowani lokatorzy będą mieć do dyspozycji dwa miejsca postojowe w otwartym garażu podziemnym. W cenie jednego apartamentu zawsze są dwa miejsca parkingowe. Na życzenia klienta wykonawca zamontować może klimatyzację, ogrzewanie podłogowe oraz instalację kominkową. Można także dokonywać zmian w układzie ścian działowych czy liczbie pokoi w mieszkaniu.

Inwestycja Apartamenty Sławinkowskie skierowana jest do osób, które cenią wysoką jakość i poszukują mieszkania z większą przestrzenią. Atutem są okoliczne tereny zielone, gdzie będzie można miło spędzać czas na świeżym powietrzu. A łatwy dojazd do centrum Lublina umożliwi korzystania ze wszystkich uroków życia w mieście. Niemniej tuż obok kameralnego osiedla znajdują się różnorodne sklepy i punkty usługowe, by najpotrzebniejsze sprawunki załatwić na miejscu.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać