Nowe inwestycje mieszkaniowe

Nowy Manhattan (Dąbrowa Górnicza)

Inwestycja Nowy Manhattan zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej przy al. Józefa Piłsudskiego 6, zaledwie 1,6 km od centrum miasta. Osiedle ma być dla przyszłych mieszkańców dogodnym miejscem dla codziennego życia. Ponadto każdy z lokatorów ma mieć możliwość szybkiego dojazdu do pracy, szkoły czy po prostu innych miejsc w regionie.

Szczegóły inwestycji

Nowy Manhattan obejmuje jeden pięciopiętrowy blok mieszkalny, w którym znajdzie się 60 mieszkań o powierzchni od 35 do 56 m². Lokale będą miały wysokość pomieszczeń od 270 do 285 cm, co zapewni im przestronność. Każde z mieszkań będzie wyposażone w balkon. Na każdym piętrze budynku znajdować się będą komórki lokatorskie. Termin oddania do użytku przewidziano na czwarty kwartał 2025 roku.

Komunikacja miejska

W odległości dwóch kilometrów od inwestycji znajduje się stacja kolejowa Dąbrowa Górnicza Gołonóg, skąd można łatwo dotrzeć do różnych części miasta. W pobliżu są również przystanki tramwajowe i autobusowe, oddalone odpowiednio, zapewniające dogodne połączenia z innymi dzielnicami. Okolica Nowego Manhattanu jest dobrze skomunikowana dzięki licznym liniom komunikacyjnym: kolejowym (S1, S41), tramwajowym (16, 18, 27, 28), autobusowym (49, 55, 79, 84, 116, 140, 182, 237, 242, 260, 604, 612, 622, 902N, 903N, 904N).

Edukacja i opieka medyczna

Nowy Manhattan to doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi, gdyż w promieniu 1 kilometra znajduje się wiele placówek edukacyjnych, w tym renomowane szkoły podstawowe i przedszkola. Najbliższa z nich to Prywatna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz szkoły znajdujące się w odległościach 67 i 78 metrów. Poza tym przyszli mieszkańcy będą mieli dostęp do kilku placówek medycznych. Centrum Medyczne Wielkoszyński oraz NZOZ San-Vita sp. z o.o. to tylko niektóre z nich, zapewniające szeroki zakres usług zdrowotnych.

Infrastruktura i rekreacja

Wszyscy mieszkańcy nowo budowanej inwestycji będą mieli dostęp do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. W promieniu 1 km znajduje się kilkadziesiąt różnego rodzaju sklepów. Okolica oferuje również sąsiedztwo kawiarni i restauracji, które stanowią doskonałe miejsce na spotkania towarzyskie i relaks po pracy. Nie brakuje również miejsc do aktywnego spędzania czasu. Są to m.in. wielofunkcyjne boiska i siłownie na świeżym powietrzu. Bliskość parków, lasów i jezior daje możliwość odpoczynku na łonie natury.

Standard i bezpieczeństwo

Nowy Manhattan to nowoczesne osiedle, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Cały teren osiedla będzie ogrodzony, zapewniając w ten sposób prywatność. W budynku zaprojektowano nowoczesną cichobieżną windę, a mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim, co pozwoli na ich indywidualną aranżację. Wszystko wykonane zostanie z materiałów dobrej jakości.

Miejsca postojowe

Dla zmotoryzowanych mieszkańców, bardzo ważną informacją będzie to, że przewidziano 60 naziemnych miejsc postojowych oraz 30 indywidualnych garaży z automatycznymi, zdalnie sterowanymi bramami na parterze budynku. Każdy właściciel jednej z nieruchomości będzie miał do dyspozycji przynajmniej jedno z miejsc do wyboru wedle własnego uznania, możliwości finansowych oraz zapotrzebowania.

INFORMACJE:

Nazwa: Nowy Manhattan

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Dzielnica / Ulica: Gołonóg / al. Józefa Piłsudskiego

Termin oddania: IV kw. 2024

Deweloper: NO. 1 DEVELOPMENT DG SP. Z O.O.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać