Nowe inwestycje mieszkaniowe

Apartamenty nad Sanem (Sanok)

Wizualizacja osiedla niskich budynków wielorodzinnych

Kryzys panujący w branży mieszkaniowej nie oznacza braku nowych inwestycji. Deweloperzy nadal realizują atrakcyjne projekty budowlane, gdyż zapotrzebowanie na mieszkania nadal jest wysokie, ale z tą różnicą, że większość lokali sprzedaje się za gotówkę. Ciekawe inwestycji realizowana jest w Sanoku. Przy ul. Strażackiej powstanie osiedle o nazwie „Apartamenty nad Sanem”, które oferować będzie piękny widok z okna i wygodną przestrzeń do życia. Za realizację inwestycji odpowiada lokalny deweloper, który realizował już podobnie inwestycje w Sanoku.

Nowoczesne osiedle będzie miało charakter zamkniętego kompleksu, aby mieszkańcy mogli czuć się w pełni bezpiecznie. Położone w dogodnej lokalizacji pozwoli na bezproblemowe dojazdy do centrum oraz załatwianie codziennych sprawunków ma miejscu. Tuż obok osiedla znajdują się różne sklepy, szkoła oraz przystanki komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum zajmie zaledwie kilka minut, co dodatkowo podnosi wartość nieruchomości. Dużym atutem Apartamentów nad Sanem jest bliskość zielonych terenów – idealnych na rekreację na świeżym powietrzu. W pobliżu jest las, ścieżki rowerowe oraz rzeka San, więc piękne widoki, cisza i spokój gwarantowane.

Osiedle budowane będzie etapami. W jego skład wejdą cztery, dwupiętrowe budynki. W pierwszym powstanie 33 mieszkań o różnej powierzchni, od 40 do 80 mkw, więc każdy z pewnością będzie mógł dobrać lokal do własnych potrzeb. Nieruchomości będą oferowane zarówno w standardzie deweloperskim, jak i z możliwością wykończenia pod klucz, co z pewnością będzie dużym atutem dla wielu kupujących. Wykonawca w projekcie uwzględnił też budowę podziemnych hal garażowych oraz dodatkowych parkingów na zewnątrz, aby każdy mógł swobodnie zaparkować. Wszystkie budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, a ciekawa bryła budynku zwracać będzie uwagę. Przestronne balkony ze szklanymi balustradami oraz elewacja w kolorze piaskowca i szarości tworzą bardzo nowoczesną aranżację. Warto dodać, że niektóre mieszkań posiadać będą tzw. zimowe ogrody, co w ostatnim czasie stało się bardzo modne.

Zgodnie z zapowiedziami wykonawcy pierwszy etap ma być ukończony w I kwartale 2024 roku. Wszystkie mieszkania będą w opcji bezczynszowej, co jest rzadkością w ostatnich lata, zwłaszcza w tym regionie Polski. Cena za metr kwadratowy nieruchomości ma oscylować w graniach 6-7 tysięcy złotych, co pozwoli zakupić wymarzone mieszkanie za niecałe 300 tys. zł. Przy takich stawkach można spodziewać się dużego zainteresowania atrakcyjnymi mieszkaniami w pobliżu rzeki.

INFORMACJE:

Nazwa: Apartamenty nad Sanem

Miejscowość: Sanok

Dzielnica / Ulica: Olchowce / ul. Strażacka

Termin oddania: I kwartał 2024

Deweloper:

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać