Zielony Wikotryn II

Zielony Wikotryn II

Zielony Wiktoryn to inwestycja realizowana przez firmę GALADOM SA. Projekt uwzględnia zespół dwóch budynków wielorodzinnych, które wyróżnia nietuzinkowa architektura oraz oryginalna kolorystyka elewacji.

Osiedle usytuowane jest przy ulicy Ignacego Czumu w północnej części Lublina. Inwestycja cechuje się dobrą lokalizacją. Zielony Wiktoryn II jest dobrze skomunikowany z centrum miasta, a także dużymi centrami handlowymi takimi jak: Real, Galeria Olimp. W sąsiedztwie omawianego osiedla powstanie wkrótce IKEA.

Budynki osiedla Zielony Wiktoryn II znajdują się w sąsiedztwie kameralnej zabudowy, dzięki czemu atmosfera ciszy i spokoju sprzyja odpoczynkowi. Ponadto okolica jest pełna ścieżek rowerowych, które gwarantują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Budynek numer dwa na osiedlu Zielony Wiktoryn składa się z czterech kondygnacji mieszkalnych, które obsługiwane są przez trzy klatki schodowe. Dodatkowo inwestycja zawiera dwie kondygnacje podziemne przeznaczone na miejsca postojowe oraz piwnice, do których będzie szybki dostęp za pomocą windy.

Inwestycja Zielony Wiktoryn II to propozycja, która sprosta wielu oczekiwaniom potencjalnych mieszkańców. Warto podkreślić, że lokale mieszkalne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każdy mógł zaaranżować wnętrze zgodnie z własnymi preferencjami. Mieszkania posiadają funkcjonalne rozkłady, co wpływa na komfort i wygodę mieszkania. Niektóre lokale zostały wyposażone w przestronne tarasy. Wielkość mieszkań waha się od 28 do 70 metrów kwadratowych.

Należy podkreślić, że budynek jest ogrodzony (posiada ogrodzoną strefę dostępu do budynku), co wpływa na poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać