Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Zielone Tarasy (Słupsk)

Zielone Tarasy, Słupsk

W zachodniej części Słupska, w dzielnicy Zatorze, przy ulicy Ludwika Braille’a realizowana jest inwestycja – „Zielone tarasy”. To osiedle, gdzie w ramach pierwszego etapu budowy powstają trzy nowoczesne budynki, w których zaprojektowano dwupoziomowe apartamenty znajdujące się w zabudowie segmentowej.

W ramach inwestycji zaprojektowano trzy budynki składające się z 35 eleganckich apartamentów, których powierzchnia sięga od 117 do 142 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale mieszkalne będą posiadać tarasy, balkony, a także ogródki oddzielone specjalnymi (eleganckimi) przesłonami. Budynki zostały umiejscowione na działce w taki sposób, że wszystkie pokoje dzienne w ramach apartamentów będą miały zapewnione odpowiednie nasłonecznienie.

Apartamenty zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Budynki posiadają płaskie dachy, dzięki czemu powierzchnia drugiej kondygnacji jest w pełni wykorzystana. W każdym segmencie zaplanowano wbudowany w bryłę budynku garaż samochodowy, a także taras wyłożony kostką brukową. Na terenie nieruchomości zaplanowano naziemne miejsca parkingowe.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle „Zielone tarasy” znajduje się w odległości dwóch minut od przystanku autobusowego, co sprzyja spawanej komunikacji z centrum Słupska. Ponadto osiedle znajduje się w otoczeniu malowniczych terenów zielonych, które zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – bliskość ścieżek rowerowych. Spokój i prywatność osiedla z pewnością zachwycą niejednego mieszkańca „Zielonych tarasów”, a rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe wpłynie na komfort mieszkania.

Jeden komentarz do Zielone Tarasy (Słupsk)

  1. ewa says:

    Fajne , ale drogie-350 000 zł. to dużo dla przeciętnego słupszczanina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.