Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Sosnowy Las (Toruń)

Sosnowy Las, Toruń

„Sosnowy Las” to osiedle znajdujące się przy ulicy Strzałowej w lewobrzeżnej części Torunia, nieopodal Kępy Bazarowej. Osiedle jest wkomponowane w istniejący las. (Zajmuje on południowo-wschodnią część działki tj. hektar lasu znajduje się na terenie osiedla). Zaplanowano na nim teren rekreacyjny wyłącznie dla mieszkańców „Sosnowego Lasu”. Stanowi to atut dla osób ceniących sobie wypoczynek na świeżym powietrzu i kontakt z naturą. Cały projekt inwestycji składa się z trzech etapów.

W budynkach zaplanowano lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 32 do 94 metrów kwadratowych. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają własne (prywatne ogródki, a także rolety zewnętrzne). W pozostałych mieszkaniach zaplanowano przestronne balkony lub tarasy. Całe osiedle jest ogrodzone, chronione i monitorowane co gwarantuje bezpieczeństwo jego mieszkańcom. W budynkach zaplanowano windy, a także wózkownie, komórki i schowki. W ramach oferty dostępne są również mieszkania z antresolami. Dla mobilnych mieszkańców zaprojektowano hale garażowe, a także specjalny parking dla samochodów z LPG.

Atutem osiedla „Sosnowy Las” jest zaplanowanie specjalnej strefy sportowo-rekreacyjnej. Na terenie inwestycji znajduje się boisko do piłki nożnej (niepełnowymiarowe), boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, a także przestronne place zabaw. Dodatkowo miłośnicy sportu będą mogli korzystać z siłowni plenerowej, a także przestrzeni do street workout/u. Na terenie strefy rekreacyjnej znajduje się również altana z grillem.

Osiedle „Sosnowy Las” to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego mieszkania w doskonałej lokalizacji, a także w przystępnej cenie.

Zobacz podobne inwestycje – nowe mieszkania w Toruniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.