Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Przystań Wiślana w Toruniu

Przystań Wiślana

Apartamenty „Przystań Wiślana” to propozycja dla osób ceniących komfort, jakość wykonania oraz wysoki standard. Obiekt został zaprojektowany przez Studio Projektowe Kolektyw. „Przystań Wiślana” ma charakter miejskiej willi, która wyróżnia się nowoczesną architekturą nawiązującą w swoim stylu do tradycyjnej zabudowy Rybaków.

„Przystań Wiślana” w dzielnicy Rybaki to inwestycja posiadająca w swojej ofercie mieszkania o powierzchni od 33,1 do 104,3 metrów kwadratowych. Ich cena za metr wynosi od 7,5 do 8 tysięcy złotych. Apartamenty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zadbać o funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkania wyposażone są w duże przeszklenia, balkony i tarasy.

Nieruchomości przy ulicy Rybaki 9 posiadają w swojej ofercie od 1 do 5 pokoi. Oferta dotyczy wszystkich 17 mieszkań w jednym budynku, który dodatkowo zawiera 18 podziemnych miejsc postojowych. Ponadto przed obiektem znajdują się naziemne miejsca parkingowe.

Należy podkreślić, że nieruchomość charakteryzuje się podwyższonym standardem wykończeń, który obejmuje m.in. zewnętrzne rolety opuszczane elektrycznie, balustrady ze stali nierdzewnej oraz szkła bezpiecznego, klimatyzatory w salonach każdego apartamentu, a także balkony i tarasy wykończone deskami tarasowymi.

Atutem omawianej inwestycji jest wyposażenie apartamentów w system inteligentnego domu, który pozwala na zdalne sterowanie ogrzewaniem w zimie, a także klimatyzacją latem. Pozwala to na oszczędność energii, a tym samym zmniejszenie wydatków związanych z eksploatacją. Ważną informacją dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania jest fakt, że system inteligentny dom zintegrowany jest z urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfon i tablet, które umożliwiają zdalne i lokalne sterowanie.

Dodatkowym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców jest winda łącząca wszystkie poziomy inwestycji z garażem podziemnym. Należy nadmienić, że właściciele mieszkań na parterze będę również w posiadaniu własnych, przydomowych ogródków.

Budynek został umiejscowiony w rozległym ogrodzie, który jest do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla. Dla komfortu wypoczynku, firma projektowa, przewidziała plac zabaw dla dzieci, a także altanę dla mieszkańców. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni ogrodzenie inwestycji oraz prowadzony monitoring terenu wokół willi, a także pomieszczeń garażowych.

Dla przykładu cena lokalu o powierzchni 52,96 metrów kwadratowych, znajdującego się na parterze i składającego się z trzech pokoi wynosi około 397 tys. złotych. Warto nadmienić, że deweloper (Dompol Sp. z o.o.) dopuszcza możliwość negocjacji cen w zależności

Jeden komentarz do Przystań Wiślana w Toruniu

  1. Zosia says:

    Już widziałam, że wykańczają, bo i plac zabaw stawiają, zieleń jest już zagospodarowana. Całkiem ładnie to wygląda. Chciałam kupić mieszkanie na Przystani Wiślanej, byłam już nawet oglądać i rozmawiałam z biurem. Cały czas tylko nie mogę się zdecydować, jaki metraż i który poziom. Bo kuszą i te ogrody na parterze, i fajniej wykończone balkony na ostatnim piętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.