Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Park nad Kanałem (Bydgoszcz)

W Bydgoszczy powstają nowa inwestycja wielomieszkaniowa. Przy ulicy Nakielskiej 46 powstanie wygodne osiedle Park nad Kanałem, które cechować będzie bliskość centrum miasta oraz sąsiedztwo pięknego parku miejskiego. Na takie atuty nikt nie pozostaje obojętny, dlatego przyszli lokatorzy już zgłaszają się po nowe mieszkania. Osiedle Park nad Kanałem ma być gotowe w drugim kwartale 2021 roku.

Osiedle za sprawą dogodniej lokalizacji sprawdzi się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli, pracujących w centrum. Łatwy dojazd samochodem czy komunikacją miejską gwarantuje wygodę i oszczędność czasu. W pobliżu inwestycji nie brakuje też centrów handlowych, kina, teatru, lokali gastronomicznych, szkół oraz przedszkoli i punktów medyczny. Dzięki czemu wszystkie codzienne sprawy można bez trudności załatwić szybko i przyjemnie. Natomiast najlepszy relaks na łonie natury zapewni wizyta w parku nad Kanałem Bydgoskim. Nie brakuje tam ścieżek pieszych i rowerowych oraz pięknych widoków.

Mieszkania przy Nakielskiej 46 będę odznaczać się wysoką jakością i precyzyjnym wykończeniem. Z balkonów będzie można podziwiać okoliczną panoramę z parkiem i zabytkowymi śluzami wodnymi. Wysokie okna zapewnią mnóstwo cennego naturalnego światła, co dodatkowo nada mieszkaniom przestronności. Metraż będzie różnorodny. Wykonawca zaplanował mniejsze lokale, przede wszystkim na wynajem sezonowy, których powierzchnia nie przekroczy 30 metrów kwadratowych. Największe, kilkupokojowe apartamenty liczyć będą nawet 105 mkw. Łącznie powstanie aż 128 mieszkań.

Przestronną przestrzeń domową będzie można zaprojektować zgodnie z własnymi upodabniania, bo mieszkania będą dostępne w stanie deweloperskim. Budynek wyposażony będzie w cichobieżną windą oraz podziemną halę garażową. Powstaną też specjalne miejsca postojowe dla rowerów oraz wózkarnia. Wykonawca inwestycji, czyli Grupa Deweloperska PRES planuje też udostępnienie części wspólnej do rekreacji i odpoczynku. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w wygodne rolety zewnętrzne oraz nowoczesne wideodomofony. Budynki będą w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto monitoring i automatyczny system ogrodzeniowy ma zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie bramy wjazdowe będą sterowane pilotem.

To kolejna inwestycja lokalnej firmy budowalnej PRES, która na swoim koncie ma już kilka ciekawych projektów. Każdy odznacza się nowoczesną architekturę i ciekawym otoczeniem. W przypadku inwestycji Park nad Kanałem nie będzie inaczej. Geometryczne bryły z jasną elewacją i dodatkami z cegły będą świetnie korespondować z okoliczną architekturą. Natomiast bardzo interesująco zaprojektowane balkony wprowadzą ożywanie do modnej części Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.