Nowe inwestycje mieszkaniowe

Nowa Racławicka (Wrocław)

Niegdyś firma LC Corp, obecnie DEVELIA zamierza zrealizować we Wrocławiu kolejną ciekawą inwestycje mieszkaniowym. Osiedle Nowa Racławicka ma zapewnić wysoki standard przy atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy na poziomie 6 tys. złotych. Komfortowe mieszkania mają być gotowe już w połowie 2021 roku. Wszystkie lokale mieszkalne będą oferowane w stanie surowym.

Wrocławska dzielnica Krzyki uznawana jest za jedną z najbardziej wygodnych. Szeroko rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz dostęp do najważniejszych arterii miasta pozwoli na swobodne przemieszczenia się po całej aglomeracji dolnośląskiej. Inwestor ma w planach budową mieszkań o różnorodnych metraż. Najmniejsze jednopokojowe kawalerki oferować będą około 30 metrów kwadratowych powierzchni. Największe, kilkupokojowe mieszkania mieć będą nawet 100 mkw. Co ważne, każdy lokal posiadać będzie balkon bądź taras, a na parterze zaplanowano wygodny ogródek. Poza osiedlowymi terenami zielonymi, na spacery mieszkańcy Nowej Racławickiej będą mogli udawać się do pięknego Parku Południowego czy pobliskiego Parku Grabiszyńskiego. Natomiast dla najmłodszych został zaprojektowany bezpieczny i nowoczesny plac zabaw.

Osiedle Nowa Racławicka budowane jest u zbiegu ulic Grabiszyńskiej i Powstańców Śląskich. Nieopodal znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, co gwarantuje, że zawsze będą dostępne różne opcje na przejazd do centrum czy innych dzielnic Wrocławia. Zmotoryzowani lokatorzy do dyspozycji będą mieli podziemną halę garażową. Zgodnie z zapowiedzią dewelopera wszystkie mieszkania mają być gotowe w drugim kwartale 2021 roku. Najtańsze mieszkania będzie można już kupić za 250 tys. złotych. Taka nieruchomość może okazać się bardzo rentowna ze względu na atrakcyjną lokalizację we Wrocławiu. Mieszkania na osiedlu na Nowa Racławicka będą cieszyć się dużą popularność wśród osób wynajmujących nieruchomości.

Wrocławianie szukają mieszkań, które spełnią wszystkie ich oczekiwania. Atutem nowej inwestycji jest dogodne położenie, które będzie łączyć pozamiejski spokój z wygodą dojazdu do centrum. Niemniej w pobliżu nie może zabraknąć różnorodnych sklepów, restauracji, szkół, przedszkoli, lokali usługowych czy punktów medycznych. Na Krzykach wszystko, co niezbędne do życia codziennego jest na wyciągnięcie ręki. Nowa Racławicka to nowoczesna inwestycja komercyjna, chrakteryzująca się modną i przyjazną architektura. Jasna elewacja, dużo przeszkleń i proste dodatki gwarantują ponadczasową elegancję, która doskonale współgra z okoliczną zabudową.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać