quattro towers

quattro towers

Quattro Towers to inwestycja mieszkaniowa umiejscowiona przy ulicy Partyzantów 8, 10, 12 i 14, w centrum Górnego Wrzeszcza. O wyjątkowości tego miejsca świadczy malownicza (blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego) oraz komfortowa (różnorodna oferta punktów handlowo – usługowych) lokalizacja.

Deweloperem Quattro Towers jest firma Hines, lider na rynku deweloperskim, która specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami, prowadzeniu inwestycji, a także organizacją procesu deweloperskiego.

Projekt Quattro Towers składa się z czterech, szesnastopiętrowych wież, z których widok rozciąga się na panoramę Trójmiasta. Bogata oferta lokalowa sprawia, że każdy zainteresowany zamieszkaniem w tej okolicy, znajdzie tu coś dla siebie.

Deweloper proponuje lokale 3, 4, 5 – o pokojowe, o powierzchni od 50 do 140 metrów kwadratowych. Cena za metr kwadratowy lokalu składającego się z pięciu pokoi waha się od 5 400 zł – 7 200 zł brutto.

Cechą charakterystyczną Quattro Towers jest brak wewnętrznych ścian nośnych. Pozwala to na adekwatne dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb poszczególnych mieszkańców, ponieważ możliwa jest zmiana układu mieszkań ,a także liczby pomieszczeń. Takie rozwiązanie gwarantuje uzyskanie optymalnej funkcjonalności mieszkania.

W ofercie mieszkaniowej deweloper przygotował lokale z przeszklonymi, zimowymi ogrodami, balkonami oraz tarasami. Dzięki wykorzystaniu w inwestycji Quattro Towers wysokich (od podłogi do sufitu) i dźwiękoszczelnych okien, proponowane mieszkania są naturalnie doświetlone i wyciszone.

Na uwagę zasługuje także zaaranżowana przestrzeń pomiędzy pojedynczymi budynkami inwestycji, którą firma Hines przeznaczyła na mini park z miejscem odpoczynku i plac zabaw. Na głównym dziedzińcu Quattro Towers znajduje się fontanna otoczona ławeczkami, co stanowi miejsce do odpoczynku i relaksu.

Inwestycja Quattro Towers posiada także elegancką recepcję oferującą mieszkańcom możliwość pozostawiania kluczy, przesyłek czy też wiadomości.

Cała inwestycja stanowi nowoczesny kompleks mieszkalny, posiadający dostęp do najważniejszych punktów usługowo – handlowych oraz placówek oświatowych, opieki medycznej, a także dużych centrów handlowych. Atutem Quattro Towers jest również niewielka odległość od ścisłego centrum Gdańska.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać