Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Park Moniuszki, etap 2 (Mysłowice)

Park Moniuszki

W Mysłowicach trwa budowa II etapu Osiedla Park Moniuszki. To nowa odsłona Osiedla Park Chopina znajdująca się w tej samej lokalizacji.

Osiedle Park Moniuszki znajduje się zaledwie 10 min od centrum Katowic – przy skrzyżowaniu ulic Szopena i Moniuszki w Mysłowicach. Osiedle składa się z kaskadowych budynków ze stylowym patio oraz placem zabaw i strefą fitness.

Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji w pobliżu centrum. Dzięki temu zapewnia miejską energię i wszelkie atuty związane z korzyściami mieszkania w mieście, takie jak komunikacja czy infrastruktura miejska. Jednocześnie zapewnia również spokój, kameralność, bezpieczeństwo i mnóstwo zielonej przestrzeni. To miejsce dla osób, które cenią sobie życie w ciszy, ale nieopodal serca miasta.

Nowoczesna aranżacja budynków nadaje miejscu charakteru, energii i dobrego smaku. W ofercie osiedla znajdują się lokale mieszkalne zdolne zaspokoić wszelkie potrzeby – od przytulnie niewielkich i funkcjonalnych, aż po komfortowe nawet dla licznej rodziny. Metraż mieszkań waha się od 35 metrów kwadratowych do 95 metrów kwadratowych. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 4 290 zł. Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania do III piętra przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami. Dodatkowo budynki posiadają windę, miejsca garażowe w parkingu wielostanowiskowym podziemnym oraz komórki lokatorskie. W obrębie osiedla planowane są także naziemne miejsca parkingowe oraz pasaż lokali usługowych.

Plusem jest też to, że inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Innowacyjna architektura kaskadowa zapewnia mieszkańcom poczucie intymności i jednocześnie nieograniczony dostęp do światła naturalnego i rozległej panoramy (m.in. duże panoramiczne okna). Standard deweloperski oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe. Warto podkreślić również, że do budowy osiedla wykorzystano wysokiej jakości materiały.

Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada całodobową ochronę, a wejścia zabezpieczone są cyfrowym domofonem. Na terenie osiedla znajduje się także nowoczesne patio ze strefą fitness i placem zabaw. To idealne miejsce dla wszystkich dbających o zdrowie fizyczne, formę i szukających wytchnienia na łonie natury. Z kolei znajdująca się na świeżym powietrzu strefa malucha zachęci najmłodszych do aktywnej zabawy z rówieśnikami.

Zaletą osiedla jest też to, ze na jego terenie znajdują się punkty hot-spot z dostępem do Internetu. W pobliżu znajdują się sklepy, placówki edukacyjne i opieki medycznej oraz obiekty kulturalne i rozrywkowe. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się tuż przy bramie osiedla. Dodatkowo dzięki dogodnej lokalizacji do stolicy aglomeracji śląskiej dojedziemy samochodem w ok. 8 minut. Nieopodal znajduje się też autostrada A4 i droga ekspresowa S1.

Zakończenie budowy II etapu Osiedla Park Moniuszki planowane jest na czwarty kwartał 2019 roku.

Deweloper – Firma Nexx jest spółką, która specjalizuje się w realizacji przedsięwzięć budowlanych. Wszystkie ich projekty są efektem pracy wykwalifikowanych architektów. Inwestycje, których się podejmują powstają pod czujnym okiem doświadczonych inżynierów i nadzorem wykwalifikowanych kierowników. Dbając o każdy szczegół podczas budowy nowych budynków, wybierają tylko innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Ich wcześniejsza inwestycja Park Chopina została laureatem prestiżowego konkursu Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Otrzymała nagrodę w konkursie BUDOWA ROKU 2012 za zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, najlepszą jakość wykonawstwa robót oraz bardzo dobrą organizację procesu budowlanego. Dodatkowo w 2015 roku inwestor otrzymał nagrodę Ministra Ochrony Środowiska w ogólnopolskim konkursie PROJEKT PRZESTRZEŃ za zaprojektowanie osiedla „Park Chopina” w konwencji parku, co skutkuje wysokim udziałem powierzchni biologicznie czynnych, jak również za bardzo staranne zagospodarowanie terenów zielonych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.