City Park, Olsztyn

City Park, Olsztyn

Inwestorem „City Park” jest spółka deweloperska TJ DEVELOPMENT. Realizacja projektu podzielona została na dwa etapy. Pierwszy z nich obejmuje budynek A, który usytuowany będzie równolegle do ulicy Krasickiego. Zaplanowano w nim 120 lokali mieszkalnych, a także 19 lokali usługowych. Pod budynkiem będzie znajdować się podziemna hala garażowa, wspólne dla mieszkańców pomieszczenia gospodarcze, a także indywidualne komórki lokatorskie. Wszystkie kondygnacje zostaną połączone ze soną za pomocą trzech nowoczesnych i cichobieżnych wind.

Drugi etap inwestycji „City Park” składa się z budynków B i C, które będą oddalone od głównej ulicy Krasickiego. Ich atutem jest lokalizacja blisko alejki spacerowej, a także terenu przeznaczonego na park miejski. W pobliżu inwestycji znajduje się park jordanowski, który jest miejscem aktywnego spędzania czasu wolnego dla rodziców z dziećmi. W budynku B zaprojektowano 63 mieszkania, a także lokale usługowe od strony ulicy Barcza (ciągu pieszego). Z kolei budynek C został przeznaczony w całości na 49 lokali mieszkalnych. Każda z klatek schodowych budynków (B i C) będzie posiadała oddzielną halę garażową wraz z indywidualnymi miejscami i komórkami lokatorskimi przypisanymi do lokali.

Oferta mieszkań na sprzedaż w Olsztynie w „City Park” zakłada lokale od 36 do ok. 70 metrów kwadratowych, które wyróżnia funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Planowany termin oddania dla budynku A to II kwartał 2018 roku, z kolei dla budynku B – IV kwartał 2018 roku.

W przyszłości przy ulicy Krasickiego planowana jest druga linia tramwajowa, co z pewnością usprawni komunikację mieszkańców osiedla z pozostałymi częściami miasta.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać