Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Poznańskie (Poznań)

Jesteś singlem i marzysz o własnym mieszkaniu? A może masz już rodzinę i szukasz przyjaznej okolicy do zamieszkania? Z pewnością zainteresuje cię Osiedle Poznańskie, które powstaje w miejscu o niezwykłych walorach przyrodniczych, a jednocześnie blisko centrum.

Na południu Poznania, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, powstaje nowe osiedle budynków wielorodzinnych. Osiedle Poznańskie to bardzo atrakcyjna oferta zarówno dla singli, rodzin z dziećmi, a także interesująca lokata dla inwestorów zainteresowanych branżą mieszkaniową. Na skraju lasów Nadleśnictwa Babki i w otoczeniu okolicznych stawów i jeziora, a także blisko centrum Poznania powstaje kompleks 36 budynków wielorodzinnych. Każdy z nich składać się będzie z 4 kondygnacji i znajdzie się w nim 28 mieszkań cechujących się wysokim standardem wykończenia. Osiedle Poznańskie wyróżnia się bardzo nowoczesną architekturą połączoną z ponadczasową kolorystyką.

Niezwykle istotne w prezentowanej ofercie jest to, że ceny mieszkań zaczynają się już od 99 tysięcy złotych i nie przekraczają 300 tysięcy złotych. Zainteresowani zakupem mają do wyboru ustawne kawalerki, a także mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. Metraż mieszkań wynosi od ok. 22 do 50 metrów kwadratowych. Za metr kwadratowy zapłacimy od 3 666,67 złotych. Do większości lokali przynależy balkon lub taras – nawet wielkości 16 metrów kwadratowych. Plusem powstającego osiedla jest również to, że deweloper – OSIEDLE POZNAŃSKIE SP.Z.O.O. zadbał o miejsca parkingowe dla mieszkańców. W każdym z budynków powstanie podziemna hala garażowa.

W oferowanym standardzie deweloperskim nieruchomości znajdują się: drzwi wejściowe, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz instalacje. Osiedle Poznańskie to także wysoki standard infrastruktury zewnętrznej, czyli wybrukowane i oświetlone drogi.

Niekwestionowanym atutem osiedla jest jego lokalizacja. W sąsiedztwie powstającego kompleksu znajduje się jezioro Czaplinek, rzeka Warta, stawy rybne oraz las. Zamieszkanie w takiej okolicy gwarantuje ciszę, spokój, kontakt z przyrodą oraz wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Dodatkowo nowopowstające osiedle znajduje się przy granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego, gdzie znajduje się bardzo dużo tras rowerowych i pieszych.

Nieopodal osiedla znajduje się również sklep spożywczy – 1 km, przystanek – 300 m, żłobek, przedszkole, szkoła oraz plac zabaw dla dzieci. Zaletą jest również to, że w szybki i dogodny sposób można dojechać do centrum Poznania, które znajduje się zaledwie 9,5 km od osiedla. Do Ronda Starołęka jest 6 km, a do Ronda Rataje 8 km.

Osiedle Poznańskie powstaje w kilku etapach. Pierwsze z 36 planowanych budynków zostały oddane w ręce nowych właścicieli już w I kwartale 2019 roku. Termin zakończenia kolejnych etapów inwestycji zaplanowany jest na III połowę 2019 roku i II połowę 2020 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.