Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Fotoplastykon (Gdańsk)

Osiedle Fotoplastykon to inwestycja, której budowa planowana jest przy ulicy Guderskiego i na rogu ul. Flisykowskiego. To kameralne osiedle składające się wyłącznie z 8 budynków znajduje się na słonecznym wzgórzu, zaledwie 100 metrów od jeziora i zaledwie 14 minut od centrum Gdańska. Za inwestycję odpowiada deweloper Polnord S.A. Planowany termin do oddania przypada na 3 kwartał 2018 roku. Osiedle znajduje się na Jasieniu, który ma powierzchnię 11 kilometrów kwadratowych i około 8 tysięcy mieszkańców. Jasień sąsiaduje z dzielnicami miejskimi tj.: Matarnia, Piecki-Migowo, Brętowo i dzielnicami wiejskimi: Kolbudy, Kokoszki.

Fotoplastykon cechuje się doskonałą lokalizacją. Po samej dzielnicy (Jasień) można poruszać się aż 14 liniami autobusowymi. Zaledwie pół kilometra od dzielnicy znajdują się duże centra handlowe: Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Oferta składa się z 153 mieszkań. Osiedle Fotoplastykon to duży wybór, małych mieszkań. W ramach inwestycji dostępne są mieszkania jednopokojowe (od 28 m2 do 32 m2), dwupokojowe (od 35 m2 do 50 m2), trzypokojowe (od 51 m2 do 64 m2), a także czteropokojowe (od 73 m2 do 104 m2). Wysokość mieszkań wynosi aż 3,2 metra. Istnieje również możliwość zbudowania antresoli. Atutem usytuowania mieszkań jest niezwykły widok, który z tarasów i balkonów rozpościera się na jezioro.

Osiedle Fotoplastykon cechuje niska zabudowa – jedynie 3, 4 piętra, a także duży dziedziniec z placem zabaw i siłownią. W budynkach zaplanowano ciche windy, podziemne garaże, wózkownie i rowerownie, a także mechaniczną wentylację. Ponadto dla przyszłych mieszkańców osiedla planowane są miejsca postojowe naziemne, a także podziemne.

Mieszkania w ramach inwestycji Fotoplastykon dostępne są z rządową dopłatą Mieszkanie Dla Młodych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.