Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Domy jednorodzinne na osiedlu Przylesie (Bolesławiec)

26 domów jednorodzinnych powstanie w Bolesławcu przy ul. Sokolej. Rozpoczęto realizację nowej inwestycji, dzięki której wiele rodzin zyska atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Zwłaszcza, że w pobliżu zabudowy dostępne są wszelkie udogodnienia takie jak sklepy, przystanek autobusowy, punkty medyczne, boiska do gry oraz place zabaw dla dzieci. Ukończenie całej budowy zaplanowano na koniec 2019 roku.

Za realizację inwestycji odpowiada firma Północ Nieruchomości, który posiada już w sprzedaży wszystkie zaplanowane szeregowce. Średnia cena za dom oscyluje w granicach 400 tys. złotych. Piętrowe budynki o powierzchni 118 oraz 139 metrów kwadratowych wyposażone będą w garaż na jeden samochód oraz kotłownię. Do każdego przylegać będzie duża działka o powierzchni nawet 490 mkw. Deweloper kwestie aranżacji pozostawienia przyszłym właścicielom, którzy będą mogli zdecydować również o układzie pomieszczeń. W projekcie zaplanowano, by na parterze znajdowała się kuchnia, salon, toaleta oraz pomieszczenia gospodarcze. Natomiast na piętrze będzie główna łazienka i trzy sypialnie.

Wszystkie domy zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim, co oznacza wyposażenie w stolarkę okienną i drzwiową oraz wszelkie niezbędne instalacje. Deweloper gwarantuje bardzo szczelne trzyszybowe okna oraz nowoczesne bramę garażową i antywłamaniowe drzwi. Płaska dachówka w kolorze czerwony oraz jasna elewacja będą dobrze komponować się z zielonym otoczeniem osiedla. Co ważne, przyszli właściciele mogą liczyć na przyjemne ogrzewanie podłogowe w domu. A za sprawą specjalnej warstwy termoizolacyjnej, domy będą ciepłe i dobrze wygłuszone. Atutem zaplanowanych domów szeregowych jest również przestronny balkon oraz zewnętrzny system oświetleniowy.

Domy szeregowe przy ul. Sokolnej skierowane są przede wszystkim do większych rodzin, które szukają wygodnej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji. Oszczędny system ogrzewania gazowego za sprawą funkcjonalnego pieca kondensacyjnego pozwoli na kontrolowanie domowego budżetu. Ogrodzony ogród z pewnością stanie się miejscem na rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dojazd do domu zostanie utwardzony kostką brukową, zapewniającym tym samym dodatkowe miejsce parkingowe. Przejście do drzwi frontowych również będzie wyłożone kostką betonową, dzięki czemu podwórze będzie prezentowało się bardzo estetycznie. Zainteresowanie nowym nieruchomościami w Bolesławcu rośnie z każdym rokiem, gdyż miasto rozwija się, a optymalna odległość między Legnicą czy Jelenia Górą nie ogranicza możliwości zatrudnienia w większym mieście. Nawet do stolicy Dolnego Śląska można dojechać w niewiele ponad godzinę, co pozwala również mieszkańcom Wrocławia rozważyć zakup takiej nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.