Nowe inwestycje mieszkaniowe

Soft Lofty nad Potokiem (Józefosław)

Soft Lofty nad Potokiem

Soft Lofty nad Potokiem

W ubiegłym roku rozpoczął się II etap budowy apartamentów w Józefosławiu. Inwestycja składać się będzie z jednego budynku wielorodzinnego, który zostanie oddany do użytku w drugim kwartale 2019 r.

Soft Lofty nad Potokiem to kameralne budynki mieszkalne składające się z nowoczesnych, wykonanych w wysokim standardzie niezależnych jednopoziomowych apartamentów. Powstający obecnie budynek składać się będzie z trzech kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Znajdzie się w nim 8 mieszkań o powierzchniach od 71 do 121 metrów kwadratowych – dwa mieszkania 2-pokojowe (72 – 77 m kw.), 4 mieszkania 3-pokojowe (71 – 121 m kw.) i dwa mieszkania 4-pokojowe (87 – 116 m kw.). Oprócz tego deweloper – Ascomp International Sp. z o.o – przewidział również miejsca postojowe naziemne.

Apartamenty w Soft Loftach nad Potokiem posiadają duże przeszklenia, co zapewnia maksymalne doświetlenie wnętrz. Dodatkowo podwyższone kondygnacje zapewniają lepszą rotację powietrza. Budynki wykończone są klinkierem, szkłem oraz stalą nierdzewną. Dzięki temu osiedle wygląda efektownie, ale jednocześnie doskonale wpasowuje się w otaczającą przestrzeń. Wysokie, przestronne pomieszczenia dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Soft Lofty nad Potokiem to świetne połączenie nowoczesnego projektu oraz ekologicznej architektury.

Soft Lofty nad Potokiem to propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesność i dobry styl. Inwestycja realizowana jest tuż przy południowej granicy Warszawy w otulinie Lasu Kabackiego, a dokładniej w najatrakcyjniejszej części Józefosławia przy ul. Osiedlowej. Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. To co istotne w najbliższej okolicy inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem znajduje się aż 18 placówek edukacyjnych, takich jak szkoły czy przedszkola. Zapewniony jest również dostęp do opieki medycznej. Nie brakuje również sklepów i restauracji, a kilometr od powstającego obecnie budynku znajduje się pływalnia.

Atutem osiedla Soft Lofty nad Potokiem jest bliskość Warszawy – zaledwie 15 km. Na terenie Józefosławia kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS. Do stolicy można dojechać m.in. strefową linią autobusową nr 739.

Obecnie w Józefosławiu mieszka ok. 7 tys. osób. Zabudowa tam występująca to wille, domki jednorodzinne oraz niskie bloki. Na terenie osiedla znajdują się alejki spacerowe oraz malowniczy potok. Ogromnym plusem jest też to, że pomiędzy poszczególnymi budynkami znajduje się duża ilość stref zieleni i szerokie ciągi komunikacyjne co zapewnia mieszkańcom prywatność. Również niewielka liczna mieszkań w poszczególnych budynkach zapewnia kameralny charakter tego miejsca.

Dla mieszkańców deweloper przewidział także kompleksowy system zapewniający bezpieczeństwo. Inwestycja będzie posiadała strefę wjazdową z wyodrębnionym pomieszczeniem ochrony i kontrolowanym dostępem, ochronę fizyczną oraz ogrodzenie.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać