Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

City Park (Słupsk)

City Park, Słupsk

City Park to propozycja ekskluzywnych apartamentów. To nowoczesne osiedle znajduje się pomiędzy ulicami Hubalczyków i Łady-Cybulskiego w Słupsku. Projekt składa się z 5 budynków, które wchodzą w skład kompleksowej aranżacji miejskiej. Za sprzedaż osiedla City Park w Słupsku odpowiada firma Popławscy Nieruchomości oraz Luxury Development.

Na terenie osiedla zostało zaprojektowanych pięć prestiżowych czterokondygnacyjnych budynków, które dodatkowo posiadają hale garażowe. Nowoczesny projekt zakłada przeszklone windy (w budynkach, z których widok rozpościera się na miasto), a także system monitoringu zewnętrznego, który został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców.

Podczas projektowania wykorzystywano najnowsze trendy i rozwiązania w architekturze. W ofercie dostępnych jest 250 apartamentów, których powierzchnia waha się od 34,65 do 136,19 metrów kwadratowych. W ramach inwestycji zaprojektowano parkingi na zamkniętym, monitorowanym terenie, a także podziemne miejsca w hali garażowej.

W ramach dostępnych lokali użytkowych znajdują się apartamenty o zróżnicowanym układzie pomieszczeń. Oferta przewiduje lokale jedno lub dwupoziomowe, które dodatkowo posiadają ogródki, balkony bądź tarasy.

Osiedle City Park w Słupsku cechuje wysoki standard wykończenia apartamentów. Ponadto komfort użytkowania lokali zwiększa zainstalowanie:

  • klimatyzacji, która umożliwia sterowanie temperaturą oraz wilgotnością powietrza we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych,
  • systemu Fibro pozwalającego na inteligentne zarządzanie apartamentem,
  • systemu odzysku ciepła w celu zmniejszenia zużycia energii (rekuperacja).

Na terenie osiedla zaplanowano wielofunkcyjny teren rekreacyjny z placami zabaw dla dzieci, a także outdoor fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.