Moje Zacisze, Kielce

Moje Zacisze, Kielce

Osiedle znajduje się przy ulicy Zagnańskiej, nieopodal doliny Silnicy. Zaś od ścisłego centrum miasta usytuowane jest w odległości zaledwie 1500 metrów. „Moje Zacisze” sąsiaduje z Zalewem Kieleckim.

Oferta Osiedla „Moje Zacisze” to połączenie najnowszej wiedzy z doświadczeniem w branży projektowej. Lokale mieszkalne są dostępne w metrażu od 36 do 90 metrów kwadratowych, w wariancie dwu-, trzy- i czteropokojowym. Mieszkania zostały tak pomyślane, aby możliwe było dokonane dowolnych aranżacji i dostosowanie ich do potrzeb użytkowników.

Budynek posiada cztery klatki wraz z cichobieżnymi windami. Łączą one wszystkie kondygnacje wraz z kondygnacją podziemną, gdzie znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi, a także komórki lokatorskie dla mieszkańców. Na parterze budynku zlokalizowane są indywidualnie wydzielone, podwójne stanowiska garażowe.

Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim. Do budowy lokali wykorzystano materiały najwyższej jakości. W każdym mieszkaniu znajduje się instalacja centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej, która zasilana jest gazem ziemnym. Takie rozwiązanie pozwala na realizacje własnym planów grzewczych, a tym samym znaczne zmniejszenie kosztów eksploatacji nieruchomości.

Osiedle „Moje Zacisze” to nie tylko lokale mieszkalne, ale także lokale użytkowe (usługowo-handlowe), których powierzchnia waha się od 35 do 100 metrów kwadratowych. Znajdują się one na parterze budynku. Wyposażone są w duże witryny i ekspozycje.

Osiedle posiada specjalnie wydzielony teren zielony, gdzie zaprojektowano plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Nieopodal „Mojego Zacisza” znajdują się liczne tereny rekreacyjne, które umożliwiają aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Cena metra kwadratowego nieruchomości na Osiedlu „Moje Zacisze” wynosi ok. 4,5 tysiąc złotych. Lokale są dostępne w programie rządowym Mieszkanie Dla Młodych.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać