Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Brama na Modrzewinę (Elbląg)

Brama na Modrzewinę to nowa inwestycja realizowana w Elblągu przy ulicy Dąbka. Obecnie powstaje budynek C. Zaletą tej inwestycji jest jej doskonała lokalizacja przy największym w Elblągu centrum handlowym. W pobliżu znajdują się także liczne żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa. Plusem tej lokalizacji jest także to, że bardzo łatwo dostać się z tego miejsca do obwodnicy, co ułatwia komunikacje i szybki wyjazd w kierunku Gdańska. W okolicy znajduje się teren rekreacyjny, na mieszkańców czeka natura i bardzo dużo terenów zielonych.

Budynek ma mieć jedenaście kondygnacji i znajdzie się w nim 29 mieszkań. Mieszkania mają być funkcjonalne, ustawne i komfortowe. Wszystkie będą posiadały balkony oraz komórki lokatorskie. Mieszkania zlokalizowane na najwyższej kondygnacji będą miały przestronne i eleganckie tarasy.

Deweloper zadbał o mieszkańców, którzy zakupią mieszkania czteropokojowe i zaplanował dla nich zadaszone miejsca parkingowe. W bloku znajdzie się także szybkobieżna winda.

Co istotne mieszkania są sprzedawane wraz z pełną własnością gruntu pod budynkiem, a nie tylko w użytkowaniu wieczystym.

Standard wykończenia mieszkań jest wysoki, a deweloper dokłada wszelkich starań, aby wykorzystywane były materiały najwyższej jakości. W mieszkaniu znajdują się okna PCV oraz parapety wewnętrzne, wykonane ze sztucznego marmuru. Drzwi wejściowe do lokali posiadają zwiększoną odporność na włamania. Deweloper zapewnia instalacje wodnokanalizacyjną oraz elektryczną zgodną z projektem technicznym. Na posadzkach znajduje się wylewka cementowa, a na ścianach tynki. Tarasy zewnętrzne pierwszego i dziesiątego piętra wykończone zostaną płytkami. W mieszkaniach zainstalowane będą także grzejniki płytowe i indywidualne liczniki ciepła do centralnego ogrzewania.

Planowane oddanie budynku do użytkowania to wiosna 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.