Nowe inwestycje mieszkaniowe

Lokum Porto (Wrocław)

Wrocław w najbliższym czasie wzbogaci się o nową inwestycję mieszkaniową. Rozpoczęła się sprzedaż Lokum Porto, osiedla położonego tuż przy Starym Mieście. Tak dogodne umiejscowienie sprawia, że zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest bardzo wysokie. Piękna okolica i pełną miejska infrastruktura pozwolą na osiedlenie się we Wrocławiu na dłużej. Za realizację inwestycji odpowiednia przedsiębiorstwo Lokum Deweloper.

Lokum Porto pozwoli pogodzić dostęp do atutów popularnej aglomeracji ze spokojem i otoczeniem zieleni. Pomimo bliskość ze starówką osiedle jest ciche i funkcjonalne. Ponadto osiedle robi duże wrażenie ze względu na swoją aranżację. Kaskadowo ułożony budynek ma przypominać zacumowanymi w porcie statek. Biała elewacja oraz połączenie jasno i ciemnoszarego wykończenia balkonów daje nietuzinkowe efekt dynamiki budynku. Osiedle budowane jest przy ulicy Gnieźnieńskiej. Inwestycja realizowane będzie etapowo, w pierwszy dwóch fazach przygotowanych zostanie aż 390 mieszkań. Mają być one gotowe już w pierwszej połowie 2022 roku.

Największym atutem osiedla Lokum Porto jest jego położenie, dzięki temu ma się dostęp do licznych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, jakie odbywają się we Wrocławiu. Poza tym w pobliżu znajduje się wiele przystanków komunikacji miejskiej, co pozwoli na swobodne poruszanie się po całym mieście. W promieniu kilku kilometrów jest wiele sklepów, galerii handlowych, restauracji i punktów usługowych. Nie brakuje też miejsc do uprawnia sportu oraz rekreacji – ścieżki rowerowe, piesze oraz parki miejskie.

Wszystkie mieszkania w Lokum Porto przygotowywane są wraz z dogodnym wyposażeniem, aby nowy lokator od razu czuł się swobodnie. Ponadto dostępna są przestronne miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz cichobieżne windy. Dla najmłodszych lokatorów przygotowano strefy zabaw z kolorowymi placami. Natomiast dla bezpieczeństwo mieszkańców funkcjonować będzie całodobowy monitoring. Do tego wygodne balkony lub bardzo przestronne tarasy z widokiem na piękną okolice Odry.

Bardzo zróżnicowany metrażu mieszkań na nowym osiedlu pozwoli każdemu znaleźć odpowiednią nieruchomość dla siebie. Przytulne kawalerki o powierzchni 30 metrów kwadratowych sprawdzą się jako mieszkanie dla studenta oraz na wynajem turystyczny. Największe, ponad 120-metrowe apartamenty to lokale dla rodzin, które szukają atrakcyjnego i prestiżowego miejsca do osiedlenia się na stałe. Ceny nieruchomości w Lokum Porto rozpoczynają się od 8,9 tys. złotych za metr kwadratowy. To bardzo atrakcja cena za taką lokalizację we Wrocławiu. Taki pułap cenowy oznacza, że średni koszt kawalerki na osiedlu Lokum Porto oscyluje w granicach 290 tys. złotych, natomiast za największe, pięciopolowej mieszkania trzeba zapłacić blisko 1,3 mln złotych.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać