Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Apartamenty Prestige (Legionowo)

Prestige Legionowo

Apartamenty Prestige to nowa inwestycja mieszkaniowa, która powstała w centrum Legionowa – znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 3a. Prestige to nowoczesny, wielorodzinny budynek składający się z 5 kondygnacji. W ofercie dostępnych jest 40 mieszkań o różnej powierzchni – od 39 do 62 metrów kwadratowych. Lokale dostępne są w wersjach 2 i 3 pokojowych. Do mieszkań przynależą tarasy, których powierzchnia sięga od 5,2 do 10,7 metrów kwadratowych. W bryle budynku zaprojektowano również 3 lokale usługowe.

Projekt budynku uwzględnia mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Specjaliści pracując nad ofertą Apartamenty Prestige przywiązywali wagę do najdrobniejszych szczegółów, które zapewniają komfort mieszkania na najwyższym poziomie.

Budynek nawiązuje do nowoczesnych form architektonicznych. Do jego budowy wykorzystano wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Ofertę Apartamenty Prestige cechuje atrakcyjna cena (już od 5200 złotych za metr kwadratowy), dogodna lokalizacja w centrum Legionowa, bogata infrastruktura handlowo-usługowa, a także taras w cenie mieszkania.

Niedaleko od osiedla Apartamenty Prestige znajdują się; dworzec kolejowy, w tym SKM, biblioteka banki, centrum handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnia, park miejski, a także apteki i restauracje.

Apartamenty Prestige to oferta kierowana do osób, które cenią sobie mieszkanie w centrum miasta, jak i dla tych, którzy interesują się inwestycją w nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.