Nowe inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Morwowa (Lublin)

Osiedle Morwowa, Lublin

Osiedle Morwowa, Lublin

Lublin to kolejne miasto, które poszerza swoją ofertę nieruchomości wielorodzinnych. W ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy deweloper Willowa II zamierza ukończyć nową inwestycje mieszkaniową. Budowa trzeciego budynku na osiedlu Morwowa już się rozpoczęła. Powstanie on przy skrzyżowaniu ul. Wojciechowskiej i Morwowej. Pierwsi lokatorzy klucze do nowych mieszkań będą mogli odebrać w trzecim kwartale 2020 roku.

Inwestycja przy ul. Morwowej powstaje w kilku etapach. Trzeci budynek nie jest zakończeniem całego projektu. Nowoczesna budowla składać się będzie z siedmiu kondygnacji, z czego dwie będą podziemne. Na parterze budynku funkcjonować mają sklepy i lokale usługowe. Wygodne mieszkania o różnej powierzchni mają sprawdzać się zarówno dla większych rodzin, jak i studentów mieszkających w pojedynkę. W sprzedaży pojawią się mieszkania o metrażu od 31 metrów do 70 metrów kwadratowych. Co ważne, deweloper w swojej ofercie posiada również duże lokale usługowe. Największe liczą ponad 240 metrów kwadratowych, najmniejsze około 30 metrów. Dzięki temu w nowym budynku można otworzyć punkty o różnej działalności, począwszy od saloniku kosmetycznego, przez sklepy, na przestronnej restauracji kończąc. A jasna elewacja i dużo przeszkleń zapewnią modną i elegancką zabudowę.

Tym, czym deweloper chce zachęcić klientów do zakupu mieszkań na lubelskim osiedlu jest wysoka jakość i dbałość o detale wykończenia. Wszystkie mieszkania przygotowano z najlepszych materiałów budowlanych, a starannie dopasowane elementy tworzą nowoczesną i ponadczasową aranżację. Mieszkania mają wygodny układ, który pozwoli na komfortowe umeblowanie wszystkich pomieszczeń. Ważnym atutem Osiedla Morowa jest również lokalizacja – bliskość szkół, punktów medycznych, sklepów oraz restauracji pozwala na bezproblemowe mieszkanie. A ze względu na rozwiniętą lokalną infrastrukturę oraz dostęp do transportu publicznego dojazd do centrum również nie jest żadną trudnością.

Mieszkańcy, którzy mają na uwadze ochronę środowiska będą zadowoleni, gdyż całe osiedle budowane jest w oparciu o najnowsze proekologiczne technologie, wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym. Natomiast energooszczędne rozwiązania pozwolą na obniżenie rachunków za energię. Wykonawca przewidział w projekcie również atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku, gdzie powstaną zielone trawniki oraz ścieżki spacerowe. Nie zabraknie również kolorowych placów zabaw dla najmłodszych. Nowy budynek oraz jego otoczenie będzie w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych – niskie krawężniki oraz ciche winy usprawnia poruszanie się wszystkim lokatorom nowego osiedla. Natomiast cała inwestycja będzie realizowane jeszcze w kolejnych latach, gdyż nowoczesne Osiedle Morowa ma składać się z czterech wielorodzinnych budynków.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać