Lublin zyskuje na atrakcyjności wśród nowych mieszkańców, co przekłada się na branże deweloperów, którzy coraz chętniej decydują się na realizacje nowych inwestycji właśnie w stolicy Lubelszczyzny. Jedna z nich powstaje w rejonie ulic Żeglarskiej, Słomkowskiego oraz Nałkowskich. Osiedle Marina składać się będzie z kilku budynków mieszkalnych o nietypowej zabudowie w otoczeniu pięknych zielonych terenów i miejsc do uprawniania wodnej rekreacji. Nowe osiedle jest doskonałe dla osób, które szukają komfortowych nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku.

Przyjemna okolica w bliskiej odległości Zalewu Zemborzyckiego oraz nowoczesna architektura to największe zalety Osiedla Marina. W kompleksie pojawią się różnorodne mieszkania, dopasowane do potrzeb różnych grup społecznych – rodzin, osób samotnych oraz studentów. Lokalizacja umożliwi aktywne spędzenia czasu za sprawą licznych terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych. W pobliżu znajduje się też miasteczko wodne z przystanią żeglarską oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. Mieszkańcy korzystać będą mogli również z wyciągu nart wodnych czy parku linowego. Do centrum Lublina jest około 6 kilometrów, jednak za sprawą dostępności do głównych arterii miejskich oraz komunikacji publicznej, dojazd nie sprawia żadnego problemu.

Osiedle Marina realizowane jest w kliku etapach. Aktualnie wybudowane zostały już trzy budynki mieszkalne, kolejne dwa są w budowie. Docelowo powstanie osiem nieruchomości, które będą mieć trzy bądź cztery piętra. Obecnie realizowane budowle mające tylko 3 kondygnacje, ale w każdej powstaje 16 mieszkań o wielkości od 33 do 74 metrów kwadratowych. Zostaną one oddane do użytku w czwartym kwartale 2018 roku. Wszystkie mieszkania będą mieć dostęp do piwnicy oraz własny, przestronny balkon. W wyposażeniu jest również dostęp do parkingu podziemnego oraz komfortowe windy. Parter budynku przeznaczony jest na lokale usługowe, gdzie powstaną głównie sklepy oraz lokale gastronomiczne. Większość mieszkań jest już w sprzedaży. Ceny lokali rozpoczynają się już od 4 tys. złotych za metr kwadratowy.

Tym, co wyróżnia Osiedla Marina jest nawiązanie do morskiej stylistyki poprzez akcenty dekoracyjne na tle jasnej elewacji budynku. Nietypowa bryła architektoniczna przyciąga uwagę, a mieszkania umożliwią indywidualną aranżację zgodnie z własnymi upodobaniami. Inwestycja przygotowywana jest przez Grupę Kapitałową WIKANA. Inwestor szczególną uwagę zwraca na szczegóły i spójność, dlatego wszystkie elementy tworzą harmonijną całość. Celem jest stworzenie przyjemnego miejsca do mieszkania i wypoczynku dla wszystkich mieszkańców. Z tego powodu nieopodal zabudowy dostępne będą komfortowe ławki, nowoczesne oświetlenie, stojaki na rowery oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych lokatorów osiedla.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać