Nowe inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Aurora (Olsztyn)

Osiedle Aurora powstaje na Nagórkach przy ulicy Barcza 50 w okolicy największego parku jordanowskiego w Olsztynie.

W okolicy znajduje się pełna infrastruktura publiczna, przychodnie, szpital, poczta, przedszkola, szkoły, banki oraz liczne punkty handlowe i lokale gastronomiczne, a także Galeria Warmińska. Dla aktywnych w okolicy znajdują się siłownie oraz inne atrakcje, a także liczne ścieżki rowerowe i piesze. Mieszkańcom nie zabraknie także kontaktu z naturą, gdyż w pobliżu znajduje się pełna zieleni przestrzeń rekreacyjna oraz w niedalekiej odległości dostęp do jeziora.

Budowa obejmuje dwa budynki siedmiokondygnacyjne Jowisz i Junona. W budynkach zaplanowano 138 mieszkań o metrażach od 34 do 99 mkw oraz 8 luksusowych apartamentów usytuowanych na najwyższych kondygnacjach budynku.

Mieszkania są przestronne, funkcjonalne i nasłonecznione, układ każdego z nich został starannie przemyślany. Wysokość lokali to 270 cm w przypadku mieszkań i aż 3 metry w przypadku apartamentów. Lokale na piętrach wyposażone będą w duże balkony, a te na parterze w duże ogródki do wyłącznego użytku. W apartamentach przewidziano duże tarasy o powierzchni od 25 do 45 mkw. Do wybranych mieszkań deweloper oferuje nieodpłatnie projekt wykończenia mieszkania wraz z kosztorysem i wizualizacją przygotowaną przez architektów wnętrz.

Dodatkowym atutem będą nowoczesne rozwiązania teletechniczne, monitoring, wideo domofony oraz ogrodzenie nieruchomości, uniemożliwiające dostęp osób postronnych, a także specjalnie zaprojektowane miejsce na klimatyzację w apartamentach.

W podziemiach budynków znajdą się hale garażowe z pojedynczymi lub rodzinnymi miejscami parkingowymi. Na zewnątrz będą także dogodne miejsca postojowe. Do każdego mieszkania w hali garażowej przygotowane jest indywidualne miejsce na rowery oraz indywidualna komórka lokatorska.

Inwestycja realizowana jest w standardzie premium. Na mieszkańców czeka będzie doskonale zaplanowana przestrzeń na zewnątrz. Architekci krajobrazu zadbali o odpowiednią roślinność komponującą się z elewacją budynków. Na osiedlu znajdzie się także zewnętrzna siłownia, stojaki na rowery, stół do ping ponga i edukacyjne place zabaw dla najmłodszych.

Deweloper zadbał także o bezpieczeństwo mieszkańców. Osiedle Aurora zostało wydzielone i będzie w pełni wyposażone w system kamer zewnętrznych.

Wykończenie klatek schodowych, holi i elewacji sprawia, że osiedle będzie luksusowe, a wysoka jakość materiałów budowlanych, wykorzystane nowoczesne technologie budowlane, takie jak trzyszybowa stolarka okienna zapewni dodatkowo oszczędności dla mieszkańców w późniejszym użytkowaniu lokali.

Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Ippon Group Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą jest Przemysłówka Holding.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać