Nowe inwestycje mieszkaniowe

Apartamenty Straconki 63 (Bielsko-Biała)

Bielsko-Biała jest miastem znanym ze swojej malowniczej górskiej scenerii. Nie może więc dziwić fakt, że ostatnio zyskuje ono sporo nowych miejsc do życia. Jednym z nich są Apartamenty Straconki 63. Jest to nowoczesna inwestycja deweloperska realizowana przez MTL Express. Inwestor obiecuje tam nie tylko wysoki standard, ale również dogodną lokalizację oraz bogatą infrastrukturę w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty Straconki 63 składają się z jednego budynku wielorodzinnego o trzech kondygnacjach naziemnych, parterze i jednej kondygnacji podziemnej. W sumie inwestor oferuje 12 mieszkań o powierzchni od 32 do 64 m². Standard wykończenia to norma deweloperska. Ponadto mieszkańcy mogą korzystać z miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz z komórek lokatorskich. Budowa rozpoczęła się pierwszym kwartale 2023 roku, a przewidywany termin oddania do użytkowania to czwarty kwartał bieżącego roku.

Lokalizacja i komunikacja

Bielsko-Biała, położona nad rzeką Białą, to miasto o rozwiniętej sieci komunikacyjnej. Apartamenty Straconki 63 korzystają z bliskości drogi ekspresowej S69 oraz innych dróg krajowych i wojewódzkich, co zapewnia szybki dostęp do całego regionu w tym stolicy województwa małopolskiego, czyli Krakowa. Inwestycja znajduje się na tytułowej ulicy Straconki 63. To bardzo dogodne położenie. Zaledwie 400 metrów stąd znajduje się stacja kolejowa Bielsko-Biała Leszczyny, a 200 metrów dzieli osiedle od najbliższego przystanku autobusowego. Dzięki temu przyszli lokatorzy będą mieć wygodny dojazd do centrum miasta. W otoczeniu inwestycji funkcjonują linie komunikacyjne, takie jak S5, S51, czy linia VII, umożliwiające mieszkańcom łatwe poruszanie się bez posiadania własnego środka transportu. W najbliższym otoczeniu znajduje się 17 placówek edukacyjnych, zapewniających szeroką ofertę dla uczniów. Dodatkowym atutem jest bliskość do ośrodków zdrowotnych, takich jak NZOZ Zdrowie S.C. St. i K. Ptak oraz Przychodnia Puls-Medic. Natomiast tereny rekreacyjne oraz obiekty sportowe w promieniu 1 km zapewniają mieszkańcom możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Najważniejsze udogodnienia

Zgodnie z informacjami dostępnymi w materiałach dewelopera na nowym bielskim osiedlu nowoczesność łączyć się będzie z przyrodą. Mieszkania wyposażone w balkony oferować będą piękne widoki na okoliczne górskie krajobrazy. Inwestycja jest również otoczona terenami rekreacyjnymi i szlakami turystycznymi, dzięki czemu mieszkańcy skorzystają z uroków okolicznej natury.

Oferta

Aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań, z różnymi metrażami, od 32 do 64 m². Dla zainteresowanych deweloper udostępnia informacje na temat płatności, warunków rezerwacji, zabezpieczenia środków klienta oraz wysokości czynszu. Kupno mieszkania w Bielsku-Białej wydaje się bezpieczną lokatą kapitału. Dla tych, którzy cenią wygodę, bliskość natury oraz bogatą infrastrukturę, to oferta, z którą z pewnością warto się bliżej zapoznać.

INFORMACJE:

Nazwa: Apartamenty Straconki 63

Miejscowość: Bielsko-Biała

Dzielnica / Ulica: Straconka / Straconki

Termin oddania: IV kw. 2024

Deweloper: MTL Express

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać