Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Wiśniowa Park (Włoszczowa)

Włoszczowa wkrótce zyska nowy budynek mieszkalny, dzięki któremu wiele osób znajdzie odpowiednie miejsce do osiedlenia się na stałe. Na początku 2020 roku rozpocznie się budowa osiedla Wiśniowa Park. Nazwa nowej inwestycji odwołuje się do lokalizacji, gdyż wyjątkowy apartamentowiec powstanie przy ulicy Wiśniowej. Inwestycja realizowana jest przez lokalnych przedsiębiorców – Pawła Suligi i Marka Piechowskiego.

Wielorodzinny budynek we Włoszczowej będzie bardziej nowoczesny niż lokalna zabudowa. Modna jasna elewacja z ciekawymi dodatkami z drewna i cegły będzie przyciągać uwagę. Mieszkania mają spełniać wymogi nawet najbardziej wybrednych klientów. Zaplanowano budowę 42 mieszkań o różnej powierzchni. Niemniejsze, jednopokojowe liczyć będą około 32 metry kwadratowe. Największe lokale zapewnią metraż na poziomie 75 metrów kwadratowych. Wiśniowa Park ma kusić lokatorów przestronnymi tarasami, z których podziewać będzie można piękne krajobrazy. Ten rejon Włoszczowej obfituje w parki i lasy, które z pewnością staną się głównym kierunkiem spacerów i wycieczek rowerowych.

Budynek Wiśniowa Park posiadać będzie dwie klatki schodowe. W obu strefach działać będą cichobieżne windy. Ponadto mieszkańcy będą mogli skorzystać z ogólnodostępnej rowerowni i wózkowni. Zaplanowano również 29 miejsc parkingowych dla wygody mieszkańców. Więcej miejsc postojowych dostępnych będzie wokół osiedla. Mieszkańcy w razie potrzeby mogą dokupić dodatkowe komórki lokatorskie, które zlokalizowane są na parterze budynku. Wydzielone pomieszczenia sprawdzi się podobnie jak piwnica – do przechowywania roweru, gabarytowych przedmiotów oraz innych niepotrzebnych aktualnie rzeczy. Inwestycja podłączona będzie do ciepłowni miejskiej oraz wszelkich mediów.

Duży atutem Wiśniowa Park jest okoliczna infrastruktura. Nie brakuje tutaj sklepów, punktów usługowych, szkół czy przychodni. Bardzo łatwo można dojechać też do centrum miasta, korzystając z komunikacji miejskiej czy prostej drogi dojazdowej. Wszystkie mieszkania mają być gotowe w 2022 roku. Już teraz określono pułap cenowy mieszkań, które niedawno trafiły do sprzedaży. Za metr kwadratowy nieruchomości trzeba będzie zapłacić od 4 900 a 5 300 złotych. Cena zależna jest od położenia mieszkania.

Wykonawcą inwestycję jest firma Beraten, która do tej pory realizowała już kilka budynków wielorodzinnych. Włoszczowa stała się popularnym miejscem wśród inwestorów, którzy dostrzegali potencjał tej miejscowości. Dogodne położenie na mapie oraz bliskości Częstochowy i aglomeracji Śląskiej daje szanse na duże zainteresowanie nowymi i atrakcyjnymi cenowo nieruchomościami. Aktualnie w mieście powstaje aż osiem osiedli mieszkalnych o różnej wielkości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.