Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Tre Mare Residence (Gdańsk)

Tre Mare Residence to inwestycja zlokalizowana na granicy Gdańska i Sopotu. Generalnym Wykonawcą jest działająca na rynku ponad 20 lat spółka NDI SA. Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię architektoniczną MAT.

Znajduje się w okolicy plaży. Od morza dziele ją jedynie 200 metrów. Taka lokalizacja zapewni każdemu mieszkańcowi doskonałe miejsce do życia, ale także do wypoczynku i rekreacji. W pobliżu znajdują się liczne korty tenisowe, pływalnie a także ośrodki żeglarskie i punkty spa. Niedaleko stąd do Parku Jelitkowskiego, gdzie można spędzać czas na uroczych alejkach spacerowych lub ścieżkach rowerowych. Dodatkowym atutem tej okolicy jest duża liczba punktów gastronomicznych i tętniąca życiem okolica. Wybierając apartament w takim miejscu każdy może się poczuć jakby był cały czas na wakacjach.

Inwestycja składa się z kameralnych apartamentowców. Trzy 4 kondygnacyjne budynki pomieszczą 63 apartamenty. Ich powierzchnia ma być bardzo zróżnicowana, od zaledwie 37 do aż 240 metrów kwadratowych. Deweloper zaplanował na najwyższych piętrach przestronne dwupoziomowe penthouse`y o powierzchni od 215 do 235 mkw.

Niektóre lokale mają mieć nawet 6 metrów wysokości dzięki zastosowaniu otwartych antresol. Pokoje będą z widokiem na morze, a widoczność zapewnić mają ogromne przeszklenia. Część lokali na najwyższych piętrach będzie miała prywatne tarasy dachowe z widokiem na morze o powierzchni ponad 100 m kw. Lokale na parterze zyskają natomiast ogrody o powierzchni do 150 mkw. W części podziemnej znajdzie się hala garażowa oraz strefa wypoczynkowo-rekreacyjna z fitness klubem, sauną oraz pokojem klubowym. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw oraz tor do gry w boule. Cały teren inwestycji ma zostać ogrodzony i monitorowany.

W apartamentowcach przewidziano dostępność do usługi Concierge, dzięki czemu właściciele lokali będą mogli zamówić sprzątanie czy mycie okien.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *