Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

sPlace (Warszawa)

sPlace (Warszawa)

sPlace to niezwykle nowoczesny, luksusowy budynek, zaprojektowany i wykonany zgodnie z ideą Smart Living, łączący wysoki komfort, doskonałą lokalizację i eleganckie, minimalistyczne wykończenie.

sPlace znajduje się w środkowej części nowego Żoliborza, w otoczeniu terenów zielonych, a jednocześnie blisko centrum Warszawy. Na korzyść tej lokalizacji przemawia także dobrze rozwinięta infrastruktura: obecność centrów handlowych oraz metra. W przyszłości, komunikację z innymi częściami miasta ma dodatkowo ułatwić budowa stacji SKM.

Deweloper wystawia na sprzedaż apartamenty o metrażu od 24 do 174 m2. W ofercie znajdują się mieszkania 1-5 pokojowe oraz ekskluzywne dwupoziomowe lofty z ponad pięciometrowymi oknami. Łącznie, w budynku mieści się 66 lokali.

Na terenie inwestycji znajduje się przestronne patio, na terenie którego spotykać się mogą ze sobą mieszkańcy budynku oraz deptak, wzorowany na barcelońskiej La Rambla.

sPlace zostanie wykończony z wykorzystaniem blachy patynowanej, drewna, stali oraz szkła. Fasada budynku nie zostanie otynkowana.

Dodatkowe udogodnienia

 1. Właściciele apartamentów otrzymują możliwość dostosowania układu pomieszczeń do swoich indywidualnych potrzeb, wybierając jedno z proponowanych przez architektów rozwiązań.
 2. W ramach oferty „Consierge”, mieszkańcy sPlace skorzystać mogą z pomocy w planowaniu i organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć: zakupów, podróży, opieki nad dziećmi i osobami starszymi, prania, przejazdów z prywatnym kierowcą, usług sprzątających i naprawczych, serwisu samochodowego, rezerwacji biletów czy usług kurierskich.
 3. Właściciele wybranych apartamentów sLoft, otrzymują prywatną powierzchnię tarasowo-ogrodową znajdującą się na dachu budynku.
 4. Do każdego mieszkania doprowadzone jest łącze światłowodowe, pozwalające na korzystanie z usług szerokopasmowego Internetu w najwyższych dostępnych prędkościach.
 5. Dzięki nowoczesnej instalacji satelitarnej, sygnał satelitarny dociera do każdego mieszkania bez konieczności montażu pojedynczych anten.
 6. W przestrzeni garażowej wydzielona została specjalna strefa, w której, korzystając z wysokociśnieniowej myjki oraz odkurzacza, zadbać można o czystość pojazdu.
 7. Każdemu miejscu postojowemu przypisane jest przyłącze elektryczne, pozwalające na podłączenie niezbędnych urządzeń czy uzupełnienie energii w aucie elektrycznym.
 8. Każdy mieszkaniec otrzymuje indywidualnie przypisany klucz, otwierający wszystkie drzwi w obrębie nieruchomości.
 9. Każde mieszkanie wyposażone jest w centralny wyłącznik światła, dzięki któremu, za jednym dotknięciem, zgasić można światła w całym apartamencie.
 10. Dzięki zastosowaniu specjalnej instalacji, do pralki i zmywarki w mieszkaniach doprowadzana jest ciepła woda. Rozwiązanie to prowadzi do redukcji kosztów zużycia energii.
 11. Wszystkie lokale w sPlace wyposażone zostały w infrastrukturę, niezbędną dla funkcjonowania inteligentnego domu. Umożliwia ona łatwy montaż systemów alarmowych oraz systemów zdalnego sterowania poszczególnymi instalacjami w apartamencie.

Za inwestycję odpowiada barcelońska firma deweloperska Layetana Developments, specjalizująca się we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań architektonicznych i budowlanych w obiektach mieszkalnych. Nowoczesny projekt budynku jest dziełem pracowni architektonicznej Mąka Sojka Architekci. Budowa zakończy się planowo w IV kwartale 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.