GRAND HOUSE w Olsztynie to nowa inwestycja firmy Mas-Bud. Osiedle powstaje w magicznym miejscu w sercu miasta przy ulicy Niepodległości. W okolicy znajduje się Park Centralny, Stare Miasto i płynie rzeka Łyna. W pobliżu znajdują się wszystkie instytucje samorządowe, kulturalno- oświatowe, punkty usługowe z licznymi pubami, restauracjami i sklepami. W okolicy odbywają się różne imprezy handlowo-usługowe oraz liczne koncerty. Nowi mieszkańcy będą mieli niedaleko do Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „ Muzeum Nowoczesności”, Galerii Handlowej, kina czy teatru.

Inwestycja została starannie zaprojektowana. Architektura wraz z modernizacją istniejącego już budynku i jego unowocześnienia nawiązywać będzie stylem do klasycznej architektury Olsztyna. W budynku zaprojektowano mansardowe dachy i duże przeszklenia. Prosta i niedominująca architektura, dyskretna elewacja zaprojektowana w ciepłych piaskowych kolorach z tonowanych dodatkiem grafitu oraz szklane balustrady doskonale komponować się będą z istniejącymi już budynkami.

W budynku, który będzie modernizowany mieścił się dotychczas Dom Studenta. Istniejący budynek składa się z czterech kondygnacji. Nowy budynek będzie miał trzy kondygnacje z antresolami i piwnicami.

Deweloper zaplanował łącznie 48 apartamentów o metrażach od 34,5 do 152 mkw. W lokalach znajdzie się od dwóch do pięciu pokoi. Najtańszy apartament można nabyć w cenie około 215 tysięcy złotych, za najdroższy i jednocześnie największy nowy nabywca będzie musiał zapłacić około 800 tysięcy złotych. Deweloper zaplanował także w budynku trzy lokale usługowe, o metrażu około 148, 181 i 220 mkw. Ich koszt szacowany jest nawet na półtora miliona złotych.

Na mieszkańców i przedsiębiorców czekać będą cichobieżne windy, podziemny garaż, a także ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać