Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Żołnierska (Olsztyn)

Osiedle Żołnierska, Olsztyn

Arbet Investment Group zajmuje się realizacją inwestycji „Zespół Mieszkaniowy Żołnierska”, która mieścić się będzie na terenie Osiedle Kościuszki w Olsztynie. Od drugiej połowy września 2016 roku trwają tam prace budowlane.

Inwestycja składać się będzie z zespołu dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych (5-9 i 10-10 kondygnacyjne), gdzie zaprojektowano ponad 200 mieszkań połączonych halą garażową z 230 miejscami postojowymi. Oferta lokali mieszkalnych dostępna jest w wariancie powierzchni od 35 do 60 metrów kwadratowych. Mieszkania zaprojektowano w taki sposób, aby w pełni wykorzystać posiadane przestrzenie i stworzyć wiele możliwości aranżacji wnętrza. Dodatkowo, co stanowi atut inwestycji, piwnica wraz z miejscem postojowym w garażu są wliczone w cenę mieszkania.

Kompleks mieszkaniowy Żołnierska posiada doskonałą lokalizację. Budynki znajdują się w samym centrum Olsztyna, w pobliżu: Szpitala Wojewódzkiego, Szpitala Dziecięcego, Parku im. Janusza Kusocińskiego, Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego, a także centrum handlowego Aura oraz basenu przy ulicy Głowackiego. Zespół Mieszkaniowy Żołnierska znajduje się w bliskim sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje bardzo dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami Olsztyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.