Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Trójpole (Poznań)

W Poznaniu niedawno zostało oddane do użytku nowoczesne osiedle wielomieszkaniowe o nazwie Trójpole. Za jego realizację odpowiadał doświadczony deweloper Masterm. Elementem wyróżniającym kompleks jest wszechobecna zieleń, której zdecydowanie brakuje w dużych miastach. Inwestycja, która powstała na poznańskich Winiarach ma być początkiem nowego trendu w Polsce, gdzie osiedla poza budynkami mieszkaniowymi oferuje również nowe zielone strefy.

Osiedle Trójpole składa się z dwóch mniejszych willi oraz trzech czteropiętrowych budynków, w których łącznie powstały tylko 52 wyjątkowe apartamenty. Najmniejsza zaledwie, 25-metrowa kawalerka sprawdzi się pod wynajem, natomiast największy, blisko 140-metrowy penthouse to z pewnością prestiżowa inwestycja w Poznaniu. Większość mieszkań średniej wielkości znalazło już właścicieli. Kilka nadal pozostaje na sprzedaż. Cena za metr rozpoczyna się od 7 tys. złotych, co stanowi atrakcyjną stawkę jak na standard osiedla. Najdroższa nieruchomość na osiedli Trójpole kosztuje 1,1 mln złotych.

Inwestycja wybudowana u zbiegu ulic Trójpole i Piątkowskiej w Poznaniu cieszyć będzie oko mieszkańców za sprawą obecności dojrzałych drzew, które zostały zasadzone znacznie wcześniej i dopiero przetransportowane w rejon nowego osiedla. Poza pięknymi drzewami wykonawca zasadził ponad 20 tysięcy różnych gatunków roślin, aby stworzyć unikatowe osiedlowe ogrody. Bliski kontakt z naturą ma pozytywnie wpływać na mieszkańców. Właściciele największych apartamentów na ostatnich piętrach będą mogli cieszyć się również ze specjalnych ogródków na dachach budynków. Mnóstwo zieleni znajduje się też na tarasach i klatkach schodowych. Przełamanie zieleni i naturalnego otoczenia jest elewacja utrzymana w białym kolorze. Do tego duże, panoramiczne okna i prosta, prostokątna brała budynków stanowią gwarancję ponadczasowej elegancji.

Dogodna lokalizacja w pobliżu centrum Poznania, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku z pewnością przyczyni się do zainteresowania klientów nową inwestycją. W pobliżu nie brakuje sklepów, szkół i punktów usługowych. Dojazd do innych dzielnic stolicy Wielkopolski zapewnia rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek szybkiej linii tramwajowej. Ponadto na rodzinne spacery będzie można chodzić wzdłuż trzech pięknych, miejskich jezior: Rusałki, Strzeszyńskiego i Kierskiego, które znajdują się w niewielkiej odległości od kompleksu. Wszystkie te atuty sprzyjają zainteresowaniu nową inwestycją w Poznaniu.

INFORMACJE:

Nazwa: Osiedle Trójpole

Miejscowość: Poznań

Dzielnica / Ulica: Winiary / zbieg ulic Trójpole i Piątkowska

Termin oddania: 2020

Deweloper: Masterm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.