Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Okrzei (Kielce)

Stały rozwój polskich miasta niesie ze sobą nowe inwestycje mieszkaniowe. Przykładem są Kielce, które w ciągu najbliższych miesięcy wzbogacą się o nowe osiedle wielorodzinne. Co ważne, komfortowe budynku powstają w samym centrum miasta w rejonie ulic Okrzei, Krzywej i Zagnańskiej. Za realizację tej inwestycji odpowiada lokalne Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka.

Osiedle Okrzei składać się będzie z trzech czterokondygnacyjnych bloków oraz przestronnego, zielonego dziedzińca, dzięki któremu mieszkanie w centrum miasta nie będzie oznaczało otoczenia się wyłącznie zabudową mieszkaniową. Projekt realizowany będzie w dwóch etapach i łącznie ma powstać niemal 170 funkcjonalnych mieszkań. Wejście do budynków będzie znajdowało się od ulicy Okrzei, i stąd właśnie nazwa kompleksu.

Różnorodny metraż pozwoli dopasować nieruchomości do różnych potrzeb klientów. Powstaną bowiem kameralne 30-metrowe kawalerki, najlepsze pod wynajem, oraz bardzo przestronne czteropokojowe mieszkania o powierzchni 110 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania posiadać będą funkcjonalny balkon, a na parterze zaplanowane lokale usługowe, które będzie można zaadaptować na sklep spożywczy lub lokale gastronomiczny.

Zgodnie z zapowiedziami Przedsiębiorstwa Budowlanego Chałupka dwa pierwsze budynki są już w pełni ukończone. Ostatni ma być oddany do użytku w połowie 2021 roku. Nieruchomości oferowane będą w stanie surowym, dlatego ostatni lokatorzy zamieszają na nowym osiedlu najprawdopodobniej pod koniec przyszłego roku. Nowoczesna i minimalistyczna architektura, której punktem szczególnym są bardzo duże okna została opracowana w kieleckiej pracowni architektonicznej Detan. Dzięki temu wszystkie mieszkania mają zapewniony dostęp do naturalnego światła. Atrakcyjnego wyglądu budynkom dodają też przestronne tarasy z przeszklonymi balustradami.

Niewątpliwe największym atutem Osiedla Okrzei jest jego lokalizacja. Możliwość zamieszkania w centrum Kielc zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miasta. Wiele osób zamiast dojeżdżać do pracy pójdzie pieszo ze względu na niewielkie odległości. Natomiast samo osiedle oferować będzie strefy relaksu dla dzieci oraz dorosłych z placem zabaw i wygodnymi ławeczkami. Warto dodać, że wszystkie budynki posiadają nowoczesne cichobieżne windy oraz monitoring. Osiedle jest ogrodzone, by wszyscy mieszkańcy czuli się komfortowo i bezpiecznie.

INFORMACJE:

Nazwa: Osiedle Okrzei

Miejscowość: Kielce

Dzielnica: Centrum

Termin oddania:

Deweloper: Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.