Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Ogrodowe (Nidzica)

Osiedle ogrodowe to inwestycja realizowana w Nidzicy przy ulicy Ogrodowej. Charakteryzuje ją doskonała lokalizacja w centrum miasta. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura publiczna, przychodnie, szpital, poczta, przedszkola, szkoły, banki oraz liczne punkty handlowe i lokale gastronomiczne. Mieszkańcom nie zabraknie także kontaktu z naturą, gdyż w pobliżu znajduje się pełna zieleni przestrzeń rekreacyjna, a także Park Gregorovius oraz Jeziorko Miejskie.

Osiedle Ogrodowe to kompleks składający się z dwóch czteropiętrowych budynków. Na mieszkańców czeka 113 lokali. Deweloper zadbał o to, by mieszkania były zróżnicowane. Do wyboru pozostają mieszkania od 1 do 4 pokoi, o metrażu od 26 do 76 mkw.

Mieszkania są przestronne, funkcjonalne i nasłonecznione. Lokale na parterze wyposażone w balkony wraz z ogródkami do wyłącznego użytku. Pozostałe mieszkania posiadają balkony lub loggie. Na mieszkańców czekają także zielone przydomowe ogródki.

Budynki zaprojektowane zostały nowocześnie, a części wspólne są starannie i elegancko wykończone. W budynkach znajduje się winda. Dla chętnych dostępne jest także 14 garaży usytuowanych na terenie osiedla.

Przestrzeń dookoła została zaprojektowana z myślą o możliwości wypoczynku dla dorosłych oraz dla dzieci. Na osiedlu znajdzie się plac zabaw.

Inwestycja jest realizowana przez firmę Kambud Inwestycje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Istnieje ona na rynku od 2007 roku i wybudowała już wiele mieszkań w różnych miastach.

Zakończenie budowy przewidziano na koniec września 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.