Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Naturia (Toruń)

Wizualizacja nowoczesnego osiedla bloków mieszkaniowych

Mieszkania tuż obok lasu to marzenie nie jednej osoby. Spełnić je mogą mieszkańcy Torunia, gdyż właśnie trwa budowa kolejnego etapu nowoczesnego Osiedla Naturia. Projekt architektoniczny kompleksu został opracowany przez znaną pracownię projektową Kuryłowicz & Associates. Natomiast za budowę odpowiada spółka Budlex. Jak zapowiada wykonawca kolejne mieszkania będą gotowe za kilka miesięcy i większość jest już kupiona,

Osiedle Naturia pozwala mieszkańcom cieszyć się widokiem lasu i korzystać z zdrowotnych spacerów. Niemniej w pobliżu nie brakuje niezbędnej infrastruktury, dzięki której większość spraw można załatwić na miejscu. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoły czy przychodnie medyczne. Co ważne, osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok osiedla. Lokalizacja przy ul. Grasera na JARze gwarantuje spokój i wygodę. Jednocześnie wykonawca chce zadbać o osiedlowe strefy relaksu, tworząc klimatyczne alejki ze świeżo zasadzonymi drzewami, małą architekturą oraz place zabaw dla najmłodszych. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów na terenie wewnątrz kompleksu obowiązuje zakaz ruchu kołowego. Parterowe lokale w większości będą przeznaczone na różne punkty usługowe, które wkrótce rozpoczną swoje działalności.

Toruński kompleks cechuje kameralność. Łącznie wszystkich 4-piętrowych budynków będzie 13, w których powstanie w sumie 415 lokali mieszkalnych o bardzo zróżnicowanym metrażu. Do wyboru są przytulne 30-metrowe kawalerki, a także bardzo przestronne wielopokojowe mieszkania o powierzchni nawet 108 metrów kwadratowych. Budynki mają przypominać podmiejskie wille, by wyróżniać się na tle lokalnej zabudowy. Zastosowano stonowaną kolorystkę, głównie jasnoszarą cegłę, a jako dodatek dominuje naturalne, jasne drewno. Wszystko razem tworzy niezwykle elegancką aranżację. Wszystkie lokale mieszkalne posiadają balkony bądź tarasy, a duże panoramiczne okna zapewniają dopływ naturalnego światła i piękny widok na zielone tereny.

Obecnie kończą się prace budowlane drugiego etapu inwestycji. Ostatnie nieruchomości mają zostać oddane do użytku w kwietniu 2023 roku. Wszystkie oferowane są w stanie deweloperskim. Aktualnie za „leśne” apartamenty, jakie nazywane są mieszkania na Osiedle Naturia, kosztują od 7 do 9 tys. za metr kwadratowy w zależności od układu i umiejscowienia mieszkania. Oznacza to, że mieszkanie w atrakcyjnym kompleksie można kupić już za 210 tys. zł. Nic więc dziwnego, że większości nieruchomości ma już właścicieli.

INFORMACJE:

Nazwa: Apartamenty Naturia

Miejscowość: Toruń

Dzielnica / Ulica: Jar / ul. Grasera

Termin oddania: 2022 i 2023

Deweloper: Budlex Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.