Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Marinus (Gdańsk)

widok bloków mieszkalnych w rzucie izometrycznym

Do sprzedaży trafiły nowe mieszkania na bardzo atrakcyjnym osiedlu w Gdańsku. Kompleks MARINUS położony jest w pasie nadmorskim, co czyni nieruchomości niezwykle atrakcyjnymi. Za realizację inwestycji odpowiada przedsiębiorstwo Develia, które ma na swoim koncie już kilka innych podobnych projektów. Zgodnie z zapowiedziami wykonawcy pierwsze lokale mają być gotowe do użytkowania już w drugim kwartale 2023 roku.

Osiedle MARINUS zalicza się do tych wyjątkowych ze względu na lokalizację. Budowa będzie przebiegać etapowo, w pierwszym z nich zaplanowano budowę 81 komfortowych mieszkań oraz dwóch lokali usługowych, które już trafiły do przedsprzedaży. Kompleks powstaje na rogu ulic Gdańskiej i Polskiego Czerwonego Krzyża, czyli w malowniczym gdańskim Brzeźnie. Mieszkańcy osiedle w zaledwie w kilka minut dojdą do morza, wejście do plaży nr 41 znajduje się bowiem w odległości zaledwie 700 metrów. Natomiast dłuższy spacer pozwoli dojść do przepięknego Parku im. Ronalda Reagana oraz jednej z największych atrakcji turystycznych w Trójmieście – mola w Brzeźnie.

W skład osiedla MARINUS wejdą cztery niewysokie, trzy i czteropiętrowe bloki, w których dostępne będą bardzo różnorodne mieszkania o powierzchni od 27 do nawet 113 metrów kwadratowych. Dzięki temu zarówno przytulne kawalerki, jak i przestronne apartamenty znajdą się w ofercie firmy Develia. Budynki wyposażone będą w podziemną hale garażowe oraz z komórki lokatorskie. Atutem tej inwestycji jest również nowoczesna aranżacja oraz wysoki standard, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Modne, przeszklone balkony oraz duże tarasy na wyższych kondygnacjach i jasna elewacja stworzą spójną i nowoczesną całość. Koncepcja architektoniczna została opracowana przez Domus – Studio projektowe s.c. Sieniawski & Sieniawski.

w projekcie wykonawca uwzględnił również budowę zewnętrznych parkingów oraz wygodnych pomieszczeń na rowery. Na parterach budynków działać będą sklepy i punkty usługowe, dzięki czemu mieszkańcy osiedla MARINUS będą mieć wszystko pod ręką. Natomiast w bliskiej odległości od osiedla znajduje się wiele szkół, sklepów oraz przystanków komunikacji miejskiej. Rozwinięta sieć autobusów i tramwajów pozwoli dojechać w każdy rejon Gdańska. Ponadto niecałe 3 km dzielą kompleks od Polsat Plus Arena Gdańsk, popularnego miejsca koncertów i wydarzeń sportowych.

Klucze do pierwszych mieszkań lokatorzy otrzymają już w połowie 2023 roku. Stawka za metr kwadratowy nie jest najniższa i wynosi to 11,8 tys. zł, ale wynika to właśnie z dostępu do morza.

INFORMACJE:

Nazwa: Osiedle MARINUS

Miejscowość: Gdańsk

Dzielnica / Ulica: Brzeźno / róg ul.Gdańskiej i ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Termin oddania: połowa 2023

Deweloper: Develia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.