Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle INDIVIDUAL (Słupsk)

W Słupsku realizowana jest nowa inwestycja mieszkaniowa. Osiedle INDIVIDUAL wybuduje firma DZP INVEST, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Studio Arkada Piotr Bockenheim. Nowe osiedle ma przyciągać unikatowym designem i atrakcyjnym położeniem, które pozwoli na zapuszczenie korzeni właśnie w tym miejscu. W planach kompleksu jest także stworzenie dogodnej zielonej przestrzeni do rodzinnego wypoczynku, na co obecnie bardzo zwracają uwagę klienci.

Wykonawca osiedla INDIVIDUAL przykłada dużą uwagę do ekologii i energooszczędności we wszystkich budynkach. Przyjazne dla naturalnego środowiska osiedle to nowy trend w budownictwie mieszkaniowym, który pozwala jednocześnie cieszyć się z komfortowego mieszkania oraz okolicznych zielonych terenów. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe pozwolą aktywnie spędzać czas w rodzinnym gronie. Kompleks INDIVIDUAL składać się bowiem będzie z kilku nieruchomości oraz osiedlowego parku, pełnego naturalnej zieleni. Takiego projektu jeszcze nie realizowano w Słupsku.

Ekologiczność to jednak nie jedyny atut nowej inwestycji DZP INVEST. Strategiczne położenie osiedla w bliskiej odległości od centrum wraz z pełną infrastrukturą umożliwi realizowanie codziennych spraw bez żadnych problemów. W pobliżu nie brakuje szkół oraz przedszkoli. Do dyspozycji mieszkańców będą też różnorodne sklepy oraz punkty usługowe. Ponadto przy ul. Łotewskiej, gdzie budowane jest właśnie osiedle INDIVIDUAL, znajduje się Stadion 650-lecia, Lasek Północny oraz Park Linowy, co przekłada się na dogodny dojazd komunikacją miejską w ten rejon Słupska.

Osiedle INDIVIDUAL charakteryzuje się zróżnicowaną zabudową. W jego skład wchodzą domy bliźniacze o powierzchni ponad 127 metrów kwadratowych wraz z dwustumetrowymi działkami rekreacyjnymi oraz trzypokojowe mieszkania w niezależnych budynkach. Mieszkania dostępne są w dwóch wersjach – parterowe o powierzchni 58,5 mkw z ogrodem lub większe 70-metrowe z balkonem i opcją adaptacji strychy na dodatkowe piętro. Tak szeroki wybór pozwoli spełnić wszelkie oczekiwania różnych grup docelowych, które poszukują wygodnej nieruchomości do osiedlenia się na stałe.

Co ważne, wykonawca zadbał również miejsca postojowe, które są już w cenie mieszkania. Parkingi znajdują się tuż obok nieruchomości. Cena za metr jest niezwykle atrakcyjna i kształtuje się na poziomie 3,2-3,5 tysiąca za metr kwadratowy w zależności od rodzaju nieruchomości. Bardzo jasna, niemal biała elewacja oraz szare, spadziste dachy sprawiają, że nowe osiedle wyróżnia się świeżością na tle okolicznej zabudowy. Subtelną aranżację dopełniają duże okna i metalowe dodatki. Pierwsi mieszkańcy osiedla INDIVIDUAL w swoich nowych domach zamieszkają najprawdopodobniej już pod koniec 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.