Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Biotura (Gdańsk)

Gdańsk uchodzi za jedno z najlepszych miejsc do osiedlenia się ze względu na nowoczesną infrastrukturę, piękne widoki i stale rozwijający się segment komfortowych nieruchomości. Przykładem unikatowej inwestycji jest osiedle Biotura, które na Łostowicach wybuduje doświadczony deweloper Budner Inwestycje. Poza nieruchomościami wykonawca chce stworzyć piękny park, który stanowić będzie serce całego kompleksu. Poza tym mieszkańcy będą mogli sprawnie dojechać do centrum miasta w zaledwie kilkanaście minut.

Osiedle Biotura ma oferować funkcjonalne mieszkania oraz bezpośredni dostęp do natury. W skład kompleksu wejdą 4 budynki mieszkalne, w których łącznie powstaną 202 lokale mieszkalne. Różnorodny metraż od 36 do 78 metrów kwadratowych sprawdzi się dla różnych grup klientów. Podziemna hala garażowa zapewni blisko 200 miejsc postojowych, nie zabraknie też parkingów dla rowerów oraz komórek lokatorskich. Natomiast za sprawą prywatnego, osiedlowego parku mieszkańcy będą mogli korzystać z plenerowych siłowni, specjalnych tarasów do jogi, wyznaczonych stref na ognisko lub grilla oraz altanek do sąsiedzkich spotkań. Centralnym punktem parku będzie staw, przy którym powstanie kreatywny plac zabaw dla dzieci z tyrolką i zjeżdżalniami oraz specjalny teren do treningów dla czworonogów.

Atutem inwestycji na gdańskich Łostowicach jest także szereg miejskich udogodnień, dostępnych w pobliżu, m.in. sklepy, restauracje, przychodnie medyczne, szkoły i przedszkola. Do innych dzielnic stolicy Pomorza łatwo będzie można dojechać za sprawą miejskich autobusów i połączeń tramwajowych. Ponadto w zaledwie kilka minut można dojechać do Obwodnicy Trójmiasta i dalej do autostrady A1. Bloki przy ulicy Niepołomickiej liczyć będą 6 pięter. Wyposażone będą w windy oraz system kontroli dostępu. Jasna elewacja z popielatymi dodatkami subtelnie wkomponuje się w otoczenie. Koszt nieruchomości, jak na standard wykończenie i usytuowanie w Gdańsku, nie jest wysoki. Mieszkania można kupić już od 6,2 tys. złotych za metr kwadratowy. Tak atrakcyjna stawka na pewno przyciągnie klientów poszukujących nowego lokalu.

Warto dodać, że przedsiębiorstwo Budner Inwestycje działa na rynku budowlanym już 25 lat, realizując osiedla wielorodzinne w całej Polsce, m.in. Osiedle Boernerowo na warszawskim Bemowie, Apartamenty Piaseczno, Star Tower oraz ostatnio Oliva Koncept położone na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku. Wszystkie cechują się nowoczesną koncepcją architektoniczną i pięknym, zielonym otoczeniem. Budowa najnowszej inwestycji już się rozpoczęła i wykonawca szacuje, że nieruchomości zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2022 roku.

INFORMACJE:

Nazwa: Osiedle Biotura

Miejscowość: Gdańsk

Dzielnica / Ulica: Łostowice / ul. Niepołomicka

Termin oddania: IV kwartał 2022

Deweloper: Budner Inwestycje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.