Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Ogrody nad Jasieniem (Łódź)

ogrody nad jasieniem

Na lubianym przez łodzian Rokiciu, przy ul. Św. Franciszka z Asyżu, w otoczeniu lasu nad Jasieniem powstaje nowa inwestycja budowlana – Ogrody nad Jasieniem.

Osiedle składać się będzie z dwóch, trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W każdym znajdzie się siedemnaście 2, 3 i 4-pokojowych mieszkań o powierzchniach od 51metrów kwadratowych do 81metrów kwadratowych. Funkcjonalny rozkład mieszkań da możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń. Niewątpliwym plusem inwestycji są duże ogródki przydomowe na parterze oraz przestrzenne balkony z widokiem na tereny zielone, las i rzekę Jasień. Dodatkowo dokupić będzie można zadaszone miejsce parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze.

Na terenie osiedla powstanie wspólny, duży ogród z terenem rekreacyjnym. Będzie to wspaniałe miejsce relaksu i spotkań na świeżym powietrzu. Ponadto Ogrody nad Jasieniem będą ogrodzone, co dodatkowo da mieszkańcom osiedla poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Zaletą inwestycji jest niewątpliwie jej położenie – sąsiedztwo niskiej zabudowy i uliczki o małym natężeniu ruchu. Takie warunki przypadną do gustu biegaczom, miłośnikom spacerów i amatorom wycieczek rowerowych.

W pobliżu znajduje się także boisko, kort tenisowy oraz basen, które umożliwiają czynny wypoczynek. Wolny czas można też aktywnie spędzić korzystając z uroków Parku przy Stawach Stefańskiego lub Parku na Zdrowiu.

Rodziny z dziećmi ucieszy fakt, że niedaleko osiedla znajduje się plac zabaw i klub jeździecki, które z pewnością zapewnią miłą rekreację.

Poza tym w okolicy znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, edukacyjne, gastronomiczne oraz zdrowotne. Nieopodal znajduje się centrum handlowe Port Łódź, hurtownia Selgos oraz większe sklepy przy ul. Pabianickiej.

Dodatkowo osiedle jest także bardzo dobrze skomunikowane z centrum Łodzi. Przystanki komunikacji miejskiej – autobusy nr 63, 77– znajdują się w odległości 100 m. Bliskość ulicy Pabianickiej i Trasy Górnej (al. Jana Pawła II i al. Bartoszewskiego) umożliwia szybki dojazd do centrum miast i błyskawiczne połączenie z autostradami A1, A2 oraz drogami ekspresowymi do Katowic i Wrocławia.

Cena za metr kwadratowy to 4 890, a mieszkanie nabyć będzie można już od 276 884 zł do 422 354 zł.

Inwestycja rozpoczęta została na początku roku. Termin jej zakończenia planowany jest na koniec 2020 roku.

Inwestor – Golden Lion Development jest rodzinną firmą deweloperską, która z łódzkim rynkiem nieruchomości związana jest od 2008 roku. W tym czasie z sukcesem zrealizowali wiele kameralnych inwestycji zlokalizowanych wśród niskiej zabudowy, na zielonych osiedlach. Należą do nich Majerka Park, Piaskowa Aleja, Widna Apartamenty, Villa Garden, Apartamenty na Rudzie, Słoneczne Ogrody, Willa pod Orzechem, Tarasy pod Brzozami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.