Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Nowe Złotno (Łódź)

Nowe Złotno, Łódź

Deweloper – Grupa PROFIT Development – zajmuje się realizacją trzeciego etapu inwestycji „Nowe Złotno”. Projekt przypada na okres od lata 2016 do jesieni 2017 roku. Przy czym planowany termin oddania nieruchomości planowany jest na IV kwartał 2017 roku. Inwestycja planowo ma uwzględniać 171 mieszkań.

W ramach oferty dostępne będą lokale 1, 2, 3 i 4 pokojowe, których powierzchnia waha się od 24,56 – 79,25 m². Lokale mieszkalne w ramach III etapu osiedla „Nowe Złotno” charakteryzują się funkcjonalnością oraz doskonałym doświetleniem. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby możliwe było zaaranżowanie wnętrz zgodnie z potrzebami potencjalnych właścicieli nieruchomości. O wyjątkowości osiedla „Nowe Złotno” świadczy kaskadowa zabudowa, która wyróżnia tą nieruchomość na tle innych, mieszkalnych budynków Łodzi.

Osiedle Złotno cechuje bezpieczna i spokojna lokalizacja. Inwestycja położona jest w kwartale ulic: Traktorowej, K. Cedry i Rąbieńskiej. Takie usytuowanie zapewnia dogodny dojazd za pomocą samochodu, ale również komunikacji miejskiej. Nowe Złotno znajduje się w pobliżu istniejących już osiedli: Żeromskiego i Reymonta, co gwarantuje dostęp do niezbędnej infrastruktury w postaci: żłobków, szkół, przedszkoli, czy basenu i domu kultury.

Na wyjątkowość lokalizacji osiedla – Nowe Złotno składa się również usytuowanie blisko Parku Generała Andersa, a także doskonała komunikacja z Parkiem Na Zdrowiu, Ogrodem Botanicznym , a także miejskim ZOO. Takie „zaplecze” infrastruktury społecznej sprawia, że osiedle to stanowi doskonałą propozycje dla rodzin z dziećmi.

Oferta mieszkaniowa Osiedla „Nowe Złotno” dostępna jest również w ramach rządowego programu „Mieszkanie Dla Młodych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.