Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Nadmorskie Tarasy (Gdynia)

Gdynia to jedno z najlepiej rokujących miast w Polsce. Stale rozwijający się sektor nieruchomości jest odpowiedzią na napływ nowych mieszkańców, którzy poszukują komfortowych mieszkań na stałe. Właśnie z tego powodu znany deweloper zdecydował się wybudować w Gdyni ponad 700 mieszkań. Inwestycja Grupy Murapol przygotowuje projekt Nadmorskie Tarasy. Pierwsze mieszkania są już dostępne w sprzedaży i cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego regionu.

W pierwszy etapie prac budowlanych przy ulicy Śmidowicza i Nasypowej powstanie nowoczesny budynek, gdzie dostępnych będzie 81 komfortowych lokali mieszkalnych. W ofercie znajdą się niewielki, 32-metrowe mieszkania oraz przestronne wielopokojowe lokale, których metraż wyniesie 63 mkw. Nowe Osiedle wzbogaci krajobraz gdyńskiego Oksywia. Jedna z najstarszych dzielnica miasta oferuje bliskość do morza – do plaży są zaledwie 2 km. Mieszkanie w takim otoczeniu z pewnością będą atrakcyjną opcją dla osób kupujących nieruchomości.

Pierwszy budynek z całej inwestycji liczyć będzie 5 kondygnacji. Do dyspozycji lokatorów będzie też podziemna hala garażowa, gdzie będzie znajdować się 81 miejsc postojowych – jedno dla każdego mieszkania. Słoneczne wnętrza będą wyposażone w funkcjonalne balkony, co zapewni możliwość obserwacji przepięknego krajobrazy. Aranżacja danego lokalu nie będzie narzucana, każdy właściciel samodzielne przygotuje swoje wnętrze. Wokół budynku nie zabraknie terenów zielonych oraz placów zabaw do przyjemnego spędzana czasu na świeżym powietrzu. Kolejne budynki wchodzące w skład Osiedla mogą być wyższe i dopełnią całą koncepcję architektoniczną.

Osiedle Nadmorskie Tarasy zostało zaprojektowane przez Pracownię Projektową 3A Studio S.C. Jana Raniszewskiego z siedzibą w Gdańsku-Oliwie. Ukończeniu pierwszego budynku zaplanowano na lipiec 2018 roku. Firma Murapol na rynku trójmiejskim do tej pory skupiała się na inwestycjach w Gdańsku, budując m.in. Osiedle Vivaldiego oraz Nową Morenę. Najnowsza inwestycja należy do największych w regionie, gdyż docelowo ma powstać aż 14 atrakcyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, które będą budowane w trzech niezależnych etapach. Dzięki temu część lokatorów będzie mogła wprowadzić się już w połowie 2018 roku. Za kilka lat na Oksywiu dostępnych będzie 717 nowych lokalami mieszkalnymi o wyższym standardzie, których łączna powierzchnia użytkowa będzie bliska 29 tys. metrom kwadratowym.

Grupa Murapol działa na rynku budownictwa mieszkaniowego już 16 lat, do tej pory swoje inwestycje realizowała w 13 miastach w całej Polsce. Od niedawna prowadzi projekty w Trójmieście. A w związku z tym, że Gdynia uznawana jest za najlepsze miejsce do zamieszkania, jest ogromnym potencjałem dla deweloperów. Przepiękne Nadmorskie Tarasy budowane są na przestronnej działce, która do tej pory nie była wykorzystywana, a za sprawą atrakcyjne otoczenia i bliskości do centrum miasta z pewnością stanowić będzie atrakcyjną lokalizację dla nowych mieszkańców Gdyni.

Jeden komentarz do Nadmorskie Tarasy (Gdynia)

  1. Murapol says:

    Proszę o kontakt, ponieważ chcemy poprawić błędną informację w tym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.