Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Metropolitan Home (Katowice)

Katowice to prężnie rozwijających się ośrodek miejski, do którego przybywa wielu nowych mieszkańców. Zapotrzebowanie na budynki wielorodzinne stale rośnie, dlatego nieustanie budowane są kolejne. Nowe mieszkania powstaną w Bogucicach. Nowoczesny apartamentowiec będzie wyróżniać się na tle wiekowej zabudową tej części miasta. Jednak wiele mieszkań już zostało zarezerwowanych, choć inwestor planuje zakończyć budowę za około dwa lata.

Zainteresowanie nową inwestycją w Bogucicach potwierdza duże potrzeby mieszkańców Katowic. Atrakcyjne położenie pomiędzy ulicami Piotra, Kowalską i Ścigały przyczyniło się do szybkich działań przyszłych lokatorów, którzy już zdecydowali się zamieszkać w nowym budynku. Apartamentowiec liczyć będzie pięć kondygnacji. W planach jest stworzenie lokali mieszkalnych o powierzchni od 25 do 75 metrów kwadratowych, ale wykonawca stawia na wygodne kawalerki, dlatego najwięcej będzie 30-metrowych mieszkań, które idealnie sprawdzą się jako mieszkania na wynajem.

Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub tarasy, ponadto panoramiczne okna oraz oświetlenie ledowe stworzą wyjątkowy klimat. Dla komfortu mieszkańców zastosowano ogrzewanie podłogowe. Inwestycję w Bogucicach cechuje również ekologiczność, gdyż specjalne zbiorniki retencyjne gromadzić będą deszczówkę, która posłuży do spłukiwania wody w toaletach. Naturalna aranżacja budynku sprawi, że będzie prezentować się elegancko. Wykonawca do budowy wykorzystać będzie głównie szkło, beton, granity, naturalne drewno i stal nierdzewną.

Budynek o nazwie Metropolitan Home to zupełnie nowy projekt firmy HOME GROUP. Ma się wyróżniać na tle innych budynków w okolicy. Jego dogodne położenie pozwoli na swobodne poruszanie się po całej aglomeracji. Do centrum można dojechać w zalewie kilka minut. Jednak w pobliżu znajduje się szereg punktów rozrywkowych, kulturalnych i usługowych, dlatego większość spraw można załatwić na miejscu. W pobliżu kompleksu znajdują się też szkoły i przedszkola, co jest niezwykle istotne dla młodych małżeństw, planujących osiedlenie się na stałe.

Inwestor chce przygotować wystraczającą liczbę miejsc postojowych, by każdy lokator miał wydzieloną strefę. W tym celu planowana jest podziemna hala garażowa, ale wymaga to dodatkowych pozwoleń. Poza miejscami postojowymi, w hali podziemnej mają być dostępne komórki lokatorskie oraz rowerownia. Wszystkie te udogodnienia mają przyczynić się do wygody mieszkania w Metropolitan Home. Najprawdopodobniej już niebawem rozpoczną się pierwsze prace budowlane. Cała inwestycja ma być zrealizowana w ciągu 24 miesięcy. Wszystkie lokale mieszkalne będą oddawane do użytku w stanie surowym. Cena za metr kwadratowy ma rozpoczynać się już 4,9 tys. złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.