Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Jesionowa Aleja (Zabrze)

Jesionowa Aleja, Zabrze

Osiedle „Jesionowa Aleja” w Zabrzu to propozycja dla osób, które poszukują wygody, wysokiej jakości i elegancji. Lokalizacja inwestycji umożliwia korzystanie z uroków zarówno centrum miasta jak i z bliskości przyrody.

„Jesionowa Aleja” składa się z komfortowych apartamentów i nowych mieszkań znajdujących się w czterech budynkach. W każdej willi zaprojektowano po 7 nowoczesnych i wykonanych z najwyższą starannością mieszkań. Wszystkie mieszkania i apartamenty, które zostały usytuowane na piętrach posiadają balkony. Zaś lokale znajdujące się na parterze wyposażono w wygodne patia oraz kameralne ogródki (o wielkości od 89,38 do 92,14 metrów kwadratowych). Na czwartym piętrze zamiast balkonu zaprojektowano piękny taras widokowy. W ramach oferty osiedla „Jesionowa Aleja” znajdują się lokale dwu i trzy pokojowe, których powierzchnia waha się od 45,53 metrów kwadratowych do 71,15 metrów kwadratowych. Istnieje również możliwość łączenia mieszkań znajdujących się na tej samej kondygnacji. Lokale mieszkalne zostały stworzone z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania, a także w zgodzie z najnowszymi trendami w projektowaniu.

Osiedle „Jesionowa Aleja” cechuje się bardzo dobrą lokalizacją. Umiejscowione w samym centrum Zabrza (jednej z największych polskich aglomeracji) umożliwia swobodny kontakt z Katowicami, Gliwicami, Będzinem i Tychami.

Oferta obejmuje mieszkania bezczynszowe, gdzie promocyjna cena do końca czerwca 2017 roku wynosi 3900 zł/m2. Do ceny należy doliczyć komórkę lokatorską (w cenie 4900 zł), a także w przypadku osób posiadających samochód, wiatę garażowa, (17000 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.